Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 28.5.2022, svátek má Vilém 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníBalony nad hradem Bouzov

31.07.2013   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Nebe nad hradem Bouzov v Olomouckém kraji se v závěru srpna každoročně rozzáří stovkami barev při oblíbené slavnosti balónového létání s titulem „Balóny nad hradem“. Nejinak tomu bude i v letošním roce. Akce, kterou pořádá Hanácká kyselka, se uskuteční již po třinácté o předposledním prázdninovém víkendu 23. – 24. srpna.

Na tradiční událost se sjede více než 20 posádek horkovzdušných balónů z tuzemska i Slovenska, své zastoupení bude mít tradičně i “Letectvo Hanácké kyselky“. Návštěvníci akce se mohou těšit na ranní a večerní hromadné starty, kdy po nebi budou brázdit majestátní vzdušné koráby a romantickou kulisu jim bude tvořit pohádkový hrad Bouzov. Velkou atrakcí bude i oblíbené „večerní balónové svícení“ za hudebního doprovodu, které proběhne v sobotu kolem 21.30 hod. A co víc - o pitný režim se kromě osvěžující Hanácké kyselky postará také Vitaminátor, producent oblíbených ovocných
a zeleninových šťáv.
 
Ovocné a zeleninové šťávy jsou ideálním letním osvěžením pro děti i dospělé. Pokud se navíc jedná o 100% přírodní mošty bez barviv, konzervantů, přidaného cukru a vody, určitě neodoláte. Právě takový je Vitaminátor z čerstvě vylisovaných surovin. Různé druhy můžete vyzkoušet právě v rámci akce „Balóny nad hradem“, kde bude k dispozici speciální stánek s ochutnávkou různých variant moštů.
 
Se sklenkou Hanácké Kyselky a Vitaminátoru v ruce si dokonale užijete celý program, který zahrnuje leteckou balónovou show i další aktivity. Těšit se můžete na hudební vystoupení Leony Machálkové či bývalého člena skupiny Argema Jarka Filgase. Připraveny jsou aktivity pro děti, ukázka hasičské techniky, prezentace modelářů a mnoho dalšího. Nenechte si ujít krásné rozloučení s létem s Vitaminátorem a Hanáckou kyselkou!
 
Další informace naleznete na: http://balonynadhradem.aspone.cz.

Zdroj: Original Communications, s.r.o.
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0435 s