Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 23.5.2022, svátek má Vladimír 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13213
Komentářů: 11302


MěřeníČtení nejen na léto s Knihcentrem

03.08.2013   redakce   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Pro mnoho lidí k dovolené neodmyslitelně patří dobrá kniha. Speciální akci na letní měsíce připravilo nakladatelství Mladá fronta společně s knihkupci v celé České republice. Všechny tituly z produkce MF si nyní můžete pořídit na www.KNIHCENTRUM.cz se slevou 30 %. Akce potrvá ještě po celý srpen a tak všichni, kteří se chystají na dovolenou a hledají vhodnou knihu, i ti, kteří jen mají chuť si během letních večerů číst, mohou využít příležitosti výhodného nákupu těch nejzajímavějších titulů.

Colette Cohenová, devatenáctiletá belgická židovka s démantem pod jazykem, je zmítáná mezi hlubokým milostným citem a brutálním sexuálním násilím. Dvě podoby lásky tak odlišné a tak podobné jako pravda a lež. Milostný příběh z prostředí osvětimského lágru je tak i příběhem o zmatení všech lidských hodnot, kdy je jen tenká hranice mezi dobrem a zlem, pravdou a lží, láskou a nenávistí. Připravovaná novinka Arnošta Lustiga bude v prodeji za 187 Kč.
 
V thrilleru Až na vrchol hory budete sledovat napínavý příběh a vyšetřování spletitého případu. Hlavními protagonisty jsou vyšetřovatelé Paul Hjelm a Kerstin Holmová. Co nebo koho se budou snažit vypátrat? Když se stane drastická vražda, je pro policii nejdůležitější najít svědka, který jim pomůže případ vyšetřit. V případě hrozné smrti jednoho z hostů stockholmské restaurace je situace trochu jiná. Svědek by byl. Ale tento si nepřeje nic vidět, ani slyšet. Co za tím stojí? Novinka z pera Arneho Dahla je prodeji za 209 Kč.

Jez a běhej je kniha plná příběhů o vytrvalosti, soutěživosti, touze vyhrát a uspět. Najdete v ní také celou řadu vědeckých poznatků a praktických rad i receptů z rostlinných zdrojů, na které Scott Jurek nedá dopustit. Kniha je určena všem, kdo se chtějí věnovat běhu na jakékoliv úrovni. Je pro ty, kteří se poprvé chystají vyběhnout a chtějí znát všechny finty a je i pro ty, kdo již závodí a zažívají skvělý pocit, když se v cíli protrhne cílová páska. Volné pokračování bestselleru Born to run zakoupíte za 209 Kč.
 
Vynikající dvousvazkový životopis z pera jednoho z nejlepších vojenských historiků současnosti líčí Winstona Churchilla jako vojáka a válečného vůdce, který sice nikdy nedosáhl vyšší hodnosti než podplukovník, avšak nakonec ve funkci předsedy vlády velel vojenským operacím Velké Británie a klíčovým způsobem se podílel na porážce Hitlera, Mussoliniho i Hirohita. Životopis Válečný vůdce je stejně strhující jako muž, kterého autor vykresluje. Druhý svazek lze pořídit za 314 Kč.
 

Zdroj www.KNIHCENTRUM.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0272 s