Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 5.7.2022, svátek má  

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13232
Komentářů: 11309


MěřeníDiana Kobzanová opět překvapuje! Zbavila se své blonďaté hřívy!

01.09.2013   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Neexistuje snad focení, při kterém by modelka a moderátorka Diana Kobzanová (31) pózovala jako většina jejích kolegyň. Vždy něčím šokuje! Její nejnovější počin, ale dočista vyrazil dech i jí. Stala se patronkou nového benefičního projektu Lady Plus Club, při kterém musely pryč její vlasy.

Projekt si klade za cíl upozorňovat a pomáhat v problematice spojených s prevencí rakovinových onemocnění ženských orgánů. A tak Diana ani chvilku neváhala a rozhodla se všechny svým vzhledem naprosto ohromit.
 
„Když přišla nabídka nafotit snímky bez vlasů a stát se patronkou projektu, který se snaží pomáhat nejen nemocným ženám, nemusela jsem nad tím ani přemýšlet. Naštěstí si mohu práci vybírat a dělat, co mě baví. Projekt mi sám o sobě přijde zajímavý a ráda podpořím věci, co mají smysl. Nebudu lhát a rovnou přiznám, že jsem se bála, jak budu vypadat. Upravené vlasy jsou šperkem ženské krásy,“ prozradila Diana, které to i bez vlasů velmi slušelo.
 
Dianiny zcela „obnažené“ snímky má na svědomí přední český fotograf Jan Tůma, který pro projekt Lady Plus Club ve stejných pózách nafotil i Českou Miss 2010 Jitku Válkovou. „Diana je velký profík, i když si na focení s sebou přivedla doprovod v podobě malého synovce a neteře, kteří se v ateliéru hravě postarali o rozruch, zvládla do snímků vnést emoce jako je bolest i naděje,“ uvedl Jan Tůma.
 
Posláním Lady Plus Clubu je zvyšování informovanosti i propojování osob, které mají osobní zkušenosti s rakovinou a sdílení důležitých znalostí a informací. Je však určen
i těm, které toto onemocnění znají jen z doslechu, ovšem osud postižených jim není lhostejný. Titul „Každý příběh má svou tvář“ mluví za vše – ač se to nezdá, příběhy onkologických pacientů nejsou vždy jen obrazem bolesti a strachu, často jsou naplněny nesmírnou odvahou a vnitřní sílou. Podpořte nemocné i Vy prostřednictvím vlastního příběhu! Podělte se o libovolné umělecké dílo, které je v přímé spojitosti
s  problematikou. Může se jednat o kresbu, fotografii nebo třeba psaný text. Vaše tvorba se dozajista stane důležitou oporou a inspirativním poselstvím pro pacienty a jejich blízké. Příspěvek, který nejvíce osloví soutěžní porotu, bude na konci roku 2013 odměněn speciální cenou. Své příběhy můžete posílat na ladyplusclub@originalcom.cz do 15. listopadu. 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Petr - 5.9.2013 - 17:51

Kecy, prdy, beďary.
Nic shazovat nemusela. Proč nám lžete! http://www.super.cz/199665-kam-dala-vlasy-mrknete-jak-vypada-zamilovana-kobzanova-s-uplne-holou-lebkou.html

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0421 s