Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 9.6.2023, svátek má Stanislava 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 520
Publikovaných článků: 13456
Komentářů: 11382


MěřeníVÁCLAV NECKÁŘ OSLAVIL SEDMDESÁTKU!

29.10.2013   Aneta Šimonková   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Že patří Václav Neckář mezi zpěváky s bohatou fanouškovskou základnou, ale také slušnou řádkou přátel a kamarádů, se ukázalo na oslavě jeho 70. narozenin.

 

Zatímco oslavenec přijímal gratulace svých kolegů z branže, jeho bratr Jan Neckář nestačil odepisovat na smsky dalších gratulantů. "To ani nemluvím o webu, kam Vaškovi napsaly tisíce lidí. Ani jsem na všechny nemohl odpovědět", přiznal zpěvákův bratr, že má za sebou perné dny.

V Mount Steak Restaurantu se přáteli jubilanta dveře netrhly. Mezi prvními se objevil Zdeněk Podhůrský s Pavlem Vohnoutem a skupinou Blue Rocket, hned po nich Jiří Vondráček a další pěvečtí kolegové, kteří Václavovi na místě zazpívali. Popřát přišel i režisér Jiří Menzel, herečka Dáda Patrasová, bavič Petr Novotný, houslista Jaroslav Svěcený nebo producent František Janeček. Ti všichni byli pro oslavence milým překvapením. "Vůbec jsem nevěděl, co brácha chystá, když přišel s tím, že zajistil malou rodinnou oslavu", usmívá se čerstvý sedmdesátník. "Pozval nejen rodinu, ale tolik přátel, zajistil dorty, raut a taky makedonské vínko Budžak, které já mám moc rád ..."

Mezi pěveckými gratulacemi přijímal Václav Neckář také dary od kamarádů a přátel. Většinu darů sice tvořily květiny a víno, oslavence si ale domů odnášel také diplomatický kufřík, poukázku Kili sýry & delikatesy, obrovský perník s vyobrazením Neckářovy podobizny mladých let, spoustu cédéček a knih, sadu čajů s hrnky, energie nápoje Big Shock, obraz se svou podobiznou, tradičně i čokoládové pamlsky a spoustu dárků, které si rozbalí až v klidu doma.

"Tohle všechno než rozbalím a zkonzumuji, budu mít malou oslavu ještě několik týdnů", vyjádřil se s úsměvem k množství dárků Václav Neckář.

 

Zdroj: Kloboukfilm

Kyklop z Maxim Turbulenc neuvěřitelně zhubl, energii ale neztrácí. Chápeme proč. &Sťávu mu dodávají energetické bomby Shock.Stejně jako Petrovi Novotnému, který nápoje prokládá čajem Ahmad tea.  
&Skoda sníst...Na akci popřál oslavenci Jiří Vondráček.

Moderátor Petr Jančařík a Václav Neckář, který oslavil své jubileum v příjemném prostředí Mount Steak Restaurant.
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0393 s