Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 9.6.2023, svátek má Stanislava 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 520
Publikovaných článků: 13456
Komentářů: 11382


MěřeníHelena Vondráčková představila své klenoty

31.10.2013   Aneta Šimonková   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Na to nejspíš přijdete poslechem jejího zbrusu nového cd s názvem Touhy, které právě pokřtila. Role kmotrů se ujala Helenina kamarádka Olga Matušková a ředitel hudebního vydavatelství EMI CZ, Vladimír Kočandrle.

Křest proběhl tradičně, vinným mokem, jehož se zpěvačka brzy stane tváří. Během dvou písní, které Helena Vondráčková zazpívala, předvedla, že je stále ve skvělé formě. Až se  fanouškové nestačili divit, kde se v ní tolik mladistvého elánu bere.
"Možná je to tím, že se mi pracovně daří", zamyslela se nad svou vitalitou stálice popového nebe. Na otázku, zda je něco, co by si opravdu přála, odvětila: "Abychom byli s Martinem stejně jako doteď v pohodě; jen kdyby tolik nekouřil. Taky bych ráda, kdyby byl příští rok po všech stránkách klidnější ..."

Odpoledne, během něhož proběhl křest, se účastnili nejen zástupci médií, ale také fanouškové   Heleny Vondráčkové. Ti si mohli na místě zakoupit právě pokřtěnou desku a nechat si ji od své star podepsat. A nechyběly ani dary a dárky. Většinou šlo o květiny nebo víno, překvapila kolekce netradičních šperků Preciosa. "Jé, to je milé", komentovala dárek Helena Vondráčková, "ještě jsem nic nepředvedla, a už dostávám tak krásné dárky!"

Oblíbenou zpěvačku čeká 19. 12. velký megakoncert v Bratislavě a od 18. 11. koncertní turné s ruským pěvecko - tanečním souborem Rudoarmějci, kde bude vystupovat jako host.

Na Zlatou neděli, 22. 12. chystá již tradiční Vánoční koncert v Lucerně. Ten připravila jako  dárek pro své přátele a fanoušky. A právě na něm si mohou fanoušci poslechnout několik písní z nového alba Touhy. Těšit se mohou také na pěveckého hosta Vašo Patejdla
a překvapení, které prozradit nemůžeme, protože by překvapením nebylo ...
 
Zdroj a foto: Kloboukfilm
Martin Michal si Helenu hýčká, krásný šperk je ale pozorností přímo od firmy Preciosa. Desku pokřtila Olga Matušková a Vladimír Kočandrle.


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0613 s