Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 26.5.2022, svátek má Filip 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníŘež ke konci roku probouzí k životu

28.12.2013   redakce   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Je to tak. V době, kdy nám tuzemská hudební média hojně mizí, pro vás máme super překvápko. Strašná řež, to je časopis, který v kostce reflektuje vše okolo Championship Music.

Svět umělců okolo Championship Music se značně rozrostl a každý z umělců i projektů žije svým vlastním životem, nese své příběhy – to vše je obsahem tohoto časopisu. Prostřednictvím zmiňovaného plátku budou všechny novinky z tohoho labelu pěkně pohromadě. Alba, singly, videoklipy i tipy na koncert – nic vám neuteče.
 
V prosinci upozorňujeme na nový singl Borise Carloffa, Bena Cristovao a Ezyway, který vyjde pod názvem Be Mine. Videoklip se teprve chystá, zatím nabízí povedené lyric video. Co tahle zdánlivě nesourodá trojice tedy předvedla?
 
Boris Carloff navíc v polovině listopadu odpremiéroval nový videoklip k písni I Have Got One Soul. Ten byl natočen na stejnou kameru jako poslední díl o agentovi 007. Je videoklip ve stejném duchu jako akční James Bond?
 
Skyline odehráli minulý týden v Lucerna Music Baru poslední tuzemský koncert pro tento rok, a to v rámci jejich podzimního turné k novému albu Fairytapes. Nechyběla ani jejich speciální verze vánočního hitu Last Christmas od Wham! Teď si dají všichni zasloužený odpočinek, protože příští rok bude minimálně stejně tak nabitý, jako ten letošní.
 
Evelynne mají před sebou poslední zastávku svého IDENTITY tour k nové desce Identity, která proběhne na Flédě v Brně, zde věnují poslední kytaru dětskému domovu.
 
Joe Karafiát představil svůj nový singl Zodiak, ale tím jeho sólová dráha nekončí, nýbrž startuje! Joe Karafiát slaví 30 let na hudební scéně a stává se interpretem s vlastním názorem i stylem. Je na čase ukázat vlastní svět hudby. Slavnostní koncert k třicetiletům se uskuteční 28. prosince od 19.30 hod. v Paláci Akropolis, kde vystoupí i řada hudebních hostů.
 
Ben Cristovao má v plánu vydat začátkem roku 2014 třetí řadovou desku pod názvem Made In Czechoslovakia. Rok 2013 tak uzavírá s příslibem turné a hned na Nový rok letí do světa singl s Egem. Mají před sebou skutečnou výzvu Egových třiceti milionů přehrání s letní peckou Žijeme len raz.  Na Slovensku ještě zůstáváme, a to s Billy Barman, kteří přichystali ještě před koncem roku album Modrý jazyk. A tím ve výčtu novinek rozhodně nekončíme.
 
Pokud jste všechny tyto události zaznamenali, jsme jenom rádi. Pro vás ostatní jsme právě připravili náš časopis J
 
Kde bude k sehnání? Jak často bude vycházet?
Sledujte:strasnarez.blogspot.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0315 s