Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 27.5.2022, svátek má Valdemar 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníEliška Bučková myslí na zadní vrátka. Začíná navrhovat

21.01.2014   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Eliška Bučková v loňském roce úspěšně přemohla anorexii a kromě pravidelného cvičení a posilování má novou zálibu – pustila se do navrhování módní kolekce. Česká Miss 2008 se v letošním roce stane jak návrhářkou, tak tváří kampaně oblečení, které sama navrhne.

„Před pár měsíci mě oslovila jedna zahraniční společnost, zdali bych měla zájem o spolupráci a chtěla navrhnout vlastní módní kolekci. V minulosti jsem už o něčem podobném uvažovala, a tak jsem s radostí na spolupráci kývla. Intenzivně se teď věnuji přípravě prvních návrhů, které pojedu prezentovat do Budapešti,“ uvedla Bučková, která se jako nováček v oboru radí s módním návrhářem Markom Lopatičem.

Právě v kolekci Marko.in se Eliška Bučková ukázala naposledy v loňském roce v prostorách Sacre Coeur na módním mole předtím, než strávila Vánoce s rodinou a Silvestra s partnerem Jakubem Malinou, vedle nějž doslova září. Navíc je jeho rodina první, kdo jí její připravované návrhy oblečení komentuje.

 

„Velmi jsem uvítala kamarádskou pomoc Marka Lopatiče, který mi poradil se základními informacemi, jak správně vybrat látku, jak odměřovat a jaké materiály kombinovat. Vítám ale i komentáře Kubovi rodiny. Mají všichni vybraný vkus a dokážou mé návrhy vidět i jinýma očima. Například tak, aby vypadaly dobře i na ženách velikosti L nebo XL. Já si to vždycky představím na hubené modelce, ale chtěla bych, aby modely slušely ženám různých velikostí,“ upřesnila misska, jež se teď rozhodně nenudí.

 

A jak se na svoji novou konkurentku tváří návrhář Marko Lopatič? „Rád Elišce se vším poradím. Všechno je to ale o letitých zkušenostech a ty nikdo ze dne na den nezíská. To sám vím moc dobře, jelikož jsem návrhářství nestudoval a sám využívám mnoha rad zkušenějších, než jsem já. Ty pak mohu posílat dál, těm méně zkušeným. Prostě to funguje tak, jak má. Elišce držím palce a rád ji podpořím. Na své přehlídky ji ale jako modelku rozhodně nějakým způsobem dostanu, konkurence nekonkurence,“ směje se nová hvězda české módní scény.
Eliška v modelu Marko.IN v Sacre CoeurPetra Faltýnová v šatech téže značky

Foto: Lukáš David / Marko.IN


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0424 s