Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 13.11.2019, svátek má Tibor 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 500
Registrovaní čtenáři: 504
Publikovaných článků: 12758
Komentářů: 11041


MěřeníJana Švandová a Míša Ochotská ví, jak množit peníze!

21.02.2014   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Přestože moderátorka Michaela Ochotská herečku Janu Švandovou obdivuje, přestože obě docela hojně navštěvují různé kulturní a společenské akce, nikdy se spolu nesetkaly. "Jéé, konečně vás vidím tváří v tvář", s úsměvem a neskrývanými sympatiemi uvítala Ochotská svou oblíbenou herečku. Po chvilce vzájemných komplimentů se rozhovor stočil na cestování, kterému obě věnují většinu svého volného času. Zatímco se Švandová právě vrátila z golfové dovolené v Africe, Ochotská přiletěla z Amsterodamu, kde doprovázela svého přítele Lukáše Rosola.

Z ryze ženského štěbetání je vyrušil Robert Kraft, obchodní ředitel společnosti TeleTrade, jejíž kancelář na Karlově náměstí přišly pokřtít. "Málem jsem zapomněla, proč tu vlastně jsem, s Michaelou se dobře povídá ..." , prohodila Jana Švandová a společně s Míšou Ochotskou se pustily do pokřtění kanceláře. Po křtu šampaňským jako správné "ženy činu" využily příležitosti a obchodního ředitele zahrnuly otázkami ohledně správného investování financí.

"Je pravda, že jsem měl zpočátku trochu trému", svěřil se Robert Kraft, "komunikaci

v kanceláři jsem samozřejmě zvyklý, ale celebritám, natož tak půvabným, jsem ještě finanční obchodování nevysvětloval." Přesto na zvídavé otázky odpovídal s přehledem, žádná tréma znát nebyla.


 

"Mě tedy zaujal fakt, že ještě před tím, než začnou obchodovat, TeleTrade své klienty zdarma zaškoluje", pochvalovala si Jana Švandová a dodala: "Alespoň vím, do čeho jdu a jak se k tomu správně postavit!"

To Míšu Ochotskou zaujalo něco jiného: "Líbí se mi, že se jedná o synchronní obchodování, což znamená, že si vyberete obchodníka, který má dobré výsledky, napojíte se na něj a v podstatě kopírujete jeho obchody, ale provizi mu platíte jen za ty ziskové. A taky je fajn, že se obchoduje na internetu, takže kvůli tomu nemusíme nikam jezdit a své penízky můžeme rozmnožovat pěkně v pohodlí domova ..."

Co je TeleTrade?
Lákají vás nové výzvy? Chcete zhodnotit své prostředky a nabídka bank, fondů či akciových trhů vás neuspokojuje? Pak je pro vás ideálním řešením vstoupit na finanční trhy. Díky unikátní nabídce společnosti TeleTrade můžete obchodovat a vydělávat stejně, jako ti nejlepší brokeři. K tomu, abyste uspěli na finančních trzích, vám stačí chuť vyzkoušet něco nového, počítač a připojení k internetu. O zbytek se postará TeleTrade. Díky propracovanému systému školení se i vy můžete zapojit do internetového obchodování a začít si plnit své sny ... http://teletrade-dj.cz/ 

 

 

Zdroj: Kloboukfilm, foto: Alex Macciani 


 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2019 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.2324 s