Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 27.5.2022, svátek má Valdemar 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníCo víme o Gangsterce?

01.03.2014   redakce   Film   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

V kině Světozor představili svůj filmový projekt pod názvem GANGSTER KA producent Adam Dvořák a režisér Jan Pachl (Cirkus Bukowsky). Co od nich můžeme čekat?

V současné době se dopisuje scénář filmu a točit se začne v září tohoto roku, film bude mít dvě části, první se bude točit a odehrávat v České republice, druhá v zahraničí, pravděpodobně na jihu Afriky. Z toho důvodu také producent Adam Dvořák již jedná se zahraničním koproducentem.

Každý díl filmu bude mít kolem 90 minut a oba v kinech uvidíme v roce 2015 s časovým odstupem 1 - 2 měsíců, rozpočet filmu za českou stranu se bude pohybovat kolem 40 mil. Kč. Celkový rozpočet filmu pak bude 70 mil. Kč

Autor knižní předlohy Jaroslav Kmenta na tiskové konferenci řekl: " K projektu Gangster KA mám tři body. Zaprvé 18. června 2005 došlo k největší ostudě české policie tím, že při domovní prohlídce utekl ze své vily Radovan Krejčíř. Za druhé po osmi letech můžeme konstatovat, že nastal vývoz organizovaného zločinu za hranice republiky a za třetí - jestli se někomu mohlo zdát, že útěkem Krejčíře skončilo všechno, co se týká podsvětí v České republice - tak mohu konstatovat, že válka kmotrů neustále pokračuje."

Film GANGSTER KA se tak bude snažit rozklíčovat mechanismy organizovaného zločinu v ČR, ale půjde ze 70% o fiktivní příběh, který se bude opírat o reálné příběhy.

O představiteli hlavní role Hynkovi Čermákovi, se kterým již režisér Jan Pachl točil pro TV detektivní road movie Cirkus Bukowsky, řekl: "Osudy svých hrdinů tak prožívá, až mu to komplikuje osobní život a je svým herectvím velmi podobný Robertu De Nirovi."

Sám Hynek Čermák na tiskové konferenci prohlásil, že se bude na roli fyzicky a psychicky připravovat do samotného začátku natáčení. "Co je vám platné, když dobře odříkáte monolog, když pak nevyběhnete schody ."

Režisér Jan Pachl oznámil jméno srbského herce Pedja Bjelace, který si zahraje další klíčovou roli, ostatní role v současnosti nejsou zatím obsazeny a také lokace natáčení se teprve budou vybírat.
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0346 s