Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 26.5.2022, svátek má Filip 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11302


MěřeníNatruc Majáles v Kolíně navštíví nejkontroverznější český rapper

26.04.2014   redakce   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Majálesové oslavy v Kolíně se již podruhé uskuteční pod hlavičkou festivalu Natruc. Po loňském úspěšném ročníku nabídne v sobotu 3. května akce s názvem Natruc Majáles kapelu Imodium, rappera zvaného Ektor či zpěvák Voxel.

„Vstupenky jsou již v předprodeji sítě Ticketstream za symbolických 100 korun, na místě budou vstupenky ke koupi za cenu o 50 korun vyšší,“ uvedl za pořadatelský tým Natruc Majálesu Martin Řehoř a dodal: „Výtěžek z akce poputuje na konto Hiporehabilitace týraných dětí při Dětském domově v Býchorech.“
 
Za cenu vstupenky se mohou návštěvníci těšit na vystoupení pražského rappera jménem Marko Elefteriadis, známého pod přezdívkou Ektor, která bývá považována za synonymum pro nastupující generaci českého hip hopu. Kladného přijetí i kritikou se dočkala aktuální deska nejkontroverznějšího rappera s názvem Tetris, na níž spolupracoval se zkušeným producentem DJ Wichem.
 
Dojde i na koncert broumovské rockové skupiny Imodium, která publikum jistě neochudí ani o svůj aktuální hit Valerie, a na vystoupení písničkáře Voxela, který se stal loňským objevem roku hudebních cen Óčko.
 
Kromě tří ohlášených interpretů se na Kmochově ostrově v Kolíně ukáže na pódiu i šest talentů. Kdo mezi nimi nakonec nebude chybět, může rozhodnout do 12. dubna úplně každý v internetovém hlasování na oficiálním webu festivalu natruc.eu.
 
„Na výběr je ze dvou desítek jmen, která nominovala z více než stovky přihlášených porota složená ze zkušených muzikantů z kapel Mandrage, Rybičky 48, Zakázaný ovoce či účinkujících Imodium,“ dodal Řehoř.
 
Hodnotit mladé talenty bude možné také právě na Natruc Majálesu. Dvě nejlépe hodnocené skupiny pak dostanou příležitost zahrát si 2. srpna na kultovním festivalu Natruc, pod jehož značkou je pořádán i majáles v Kolíně.  
 
 
Více na www.natruc.eu.


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0289 s