Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 27.5.2022, svátek má Valdemar 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníJubilejní 20. ročník knižního veletrhu Svět knihy Praha se blíží!

27.04.2014   redakce   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Už nyní se můžete těšit na setkání se zajímavými osobnostmi – chybět nebudou Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř, Pavel Kantorek nebo Kateřina Petrusová!

Za tři týdny bude zahájen již 20. ročník mezinárodního knižního veletrhu na pražském výstavišti Svět knihy. Nakladatelství Fragment si pro návštěvníky připravilo nejen řadu zajímavých novinek, lákavé slevové akce, dárky k nákupu navíc, ale především setkání s oblíbenými osobnostmi. Chybět rozhodně nebude dobře známá autorská dvojice Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř, kreslíř a karikaturista Pavel Kantorek, nebo např. oblíbená autorka knih pro čtenářky Kateřina Petrusová.
 
Jako každý rok čeká na návštěvníky knižního veletrhu Svět knihy řada zajímavých akcí a setkání. Ačkoliv do zahájení zbývající ještě tři týdny, již nyní se mohou milovníci dobrého čtení těšit na přehlídku knižních novinek a celou řadu zajímavých setkání.
 
Páteční program otevře již tradiční předávání Výročních autorských cen nakladatelství pro nejúspěšnější novinku a dlouhodobý přínos. Oblíbená autorská dvojice Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř bude podepisovat mimo jiné úspěšnou podzimní novinku plnou písniček, operek a veselých textů Dětem. Ruda z Ostravy k podpisu rád připojí také originální věnování do své knižní „dvojky“ Selebryta !!!. Na závěr pátečního dne se seznámíme s vítěznými povídkami literární soutěže Hledá se autor bestselleru. V sobotu se na besedách dozvíme, co nového chystá Kateřina Petrusová a Michaela Burdová. Program Nakladatelství Fragment uzavře autogramiáda známého kreslíře a humoristy Pavla Kantorka.
 
Mimo doprovodný program proběhne v rámci veletrhu také ojedinělý experiment autora Podivuhodných povídek z Atlantidy Zdeňka Dvořáka, který chce dát čtenářům příležitost stát se nezávislým kritikem a dle vlastního uvážení ohodnotit jeho knihu.
 
 
 
Ikonka: http://weblog.latte.ca


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0306 s