Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 29.5.2022, svátek má Maxmilián 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníZnalec psí duše Cesar Millan je zpátky

11.05.2014   redakce   Film   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Neustále štěkají, koušou, vrčí a cení zuby. Mnohdy nastávají situace, kdy je nějaká komunita doslova terorizována psy, a pak je potřeba zvednout telefon a zavolat někoho, kdo si poradí s touto čtyřnohou hrozbou.

Na televizní obrazovky se vrací populární znalec psí duše Cesar Millan s novým pořadem Cesar zachraňuje, který můžete sledovat každou neděli v 18 hodin na televizním kanálu Nat Geo Wild. V novém šestidílném seriálu si světoznámého znalce psů zavolají na pomoc sousedé, spolupracovníci, příbuzní a přátelé, kteří si neví rady se zvířetem, jež obrátilo jejich život vzhůru nohama.

Tentokrát se ale na Cesara neobrací samotní majitelé psů, ale lidé, kteří žijí v blízkosti nezvladatelného zvířete. Samotní majitelé si tak mnohdy nepřipouští, že svého miláčka nezvládají, a znalce psí duše na svém prahu nevítají zrovna nadšeně. V mnoha případech se paradoxně ukáže, že jsou to právě oni, kdo u svých psů posilují problematické chování. Někteří se ke svému zvířeti chovají jako k rozmazlenému dítěti – ignorují jeho špatné rysy v chování a omlouvají to tím, že to není až tak špatné. Jiní při zacházením se svým psem jsou nerozhodní a mají strach, což tyto domácí mazlíčky vede k tomu, že se staví do vůdčí pozice ve své smečce. Např. nejistota mladého páru se projevuje úzkostí a napětím ze vztahu, což se přenáší na jejich psa a negativně se odráží v jeho chování.

Každý týden navštíví Cesar Millan nějakou komunitu, jež potřebuje jeho pomoc. Ať už se jedná o rozmazlenou čivavu, která narušuje rodinné podnikání nebo agresivního křížence, jenž po sousedství nahání strach. Znalec psí duše využije svých odborných znalostí, aby mezi psy a lidmi zavládla harmonie. Každý díl obsahuje dva příběhy odehrávající se v rámci jedné komunity a na konec se všechny zúčastněné strany společně sejdou vybaveni znalostmi a prostředky, které jim poskytl Cesar Millan. Díky němu jsou zachráněny vzájemné vztahy a komunita opět může fungovat, tak jak má.

Exkluzivní videa a fotografie z pořadu naleznete na www.natgeotv.com/cz/cesar-zachranuje.


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0333 s