Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 21.5.2022, svátek má Monika 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13212
Komentářů: 11302


MěřeníLetní Letná láká od 2. prosince na Vánoční speciál

02.12.2014   redakce   Divadlo   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Mezinárodní festival nového cirkusu Letní Letná připravil od 2. prosince 2014 do 12. ledna 2015 na výstavišti v pražských Holešovicích velkou novinku - Vánoční speciál nazvaný LeDní Letná. Ve vyhřátém šapitó nabídne velkou sérii úspěšného představení Loser(s) souboru DaeMen, dále představení divadla VOSTO5, Cirkusu Mlejn, Vandy Hybnerové a Lucie Kašiarové, show Na stojáka, koncerty a o adventních víkendech také celodenní program pro rodiče a děti s pohádkami, koledami a vánočními výtvarnými workshopy. LeDní Letnou s vyhřátým stanem a kavárnou najdete přímo před Průmyslovým palácem za vstupní branou na výstaviště. 

“Chceme přenést cirkusovou a přátelskou atmosféru Letní Letné i do vánočního času, který je naplněn setkáváním přátel, rodin a dětí. Nabízíme magickou atmosféru představení ve vyhřátém šapito, s vůní svařáku, ověnčeným vločkami sněhu... a to nejen večer s programem pro dospělé, ale také během adventních víkendů s rodičemi a jejich dětmi,” vysvětluje ředitel festivalu Jiří Turek.

Celkem třináctkrát včetně silvestrovského speciálu uvidí diváci na LeDní Letné představení Loser(s) souboru DaeMen, které mělo úspěšnou premiéru na letošní Letní Letné. Akrobatické duo DaeMen, vítězové prvního ročníku televizní soutěže Česko Slovensko má talent, oslovili uznávaného choreografa Jarka Cemerka, pod jehož vedením vzniklo představení plné vzdušné i pozemní akrobacie, současného tance, humoru a živé hudby beatboxera En.drua.

Cirkus Mlejn na LeDní Letné uvede nové představení Fer Play, akrobatické pojednání o hravosti lidského druhu za přítomnosti kovu, divadlo Vosto5 pak představení Slzy ošlehaných mužů a Stand´artní kabaret.
Mikulášský večer bude patřit klaunskému představení představení Angel-y, ve kterém se setkaly herečka Vanda Hybnerová a slovenská performerka Lucie Kašiarová.
6. prosince láká LeDní Letná na živé vydání stand up show Na stojáka! s Ester Kočičkovou, Richardem Nedvědem a Danielem Čechem.

Na konci roku nebude chybět ani speciální novocirkusový silvestrovský program. O adventních víkendech se malí i velcí mohou těšit například na Materska.com, Už jsme doma, Divadlo ANPU, představení Krysáci od Buchet a loutek s živým hudebním doprovodem kapely Už jsme doma a další. Odpoledne 7. prosince proběhne ve znamení Rádia Junior s workshopy, zpíváním koled, výrobou vánočních ozdob a koncertem Yellow Sisters - to vše zdarma.

Více informací na www.letniletna.cz.

 

 Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0238 s