Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 26.5.2022, svátek má Filip 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11302


MěřeníLETNÍ SCÉNA NA HARFĚ ZAHAJUJE ČTVRTOU SEZÓNU

16.06.2015   redakce   Divadlo   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Léto se blíží a GALERIE HARFA otevírá již počtvrté svou letní scénu. I během letošních prázdnin můžete na střeše obchodního centra zažít bohatý kulturní program plný divadla, letního kina a vystoupení známých osobností.

Letní scéna na Harfě začíná 22. června a končí až 3. září 2015.
Z pestrého programu si vyberou filmoví diváci, divadelní a hudební nadšenci i fanoušci stand-up komedií. Již tradičně bude publikum bavit komediální repertoár Divadla Artur, který si během minulých let získal velkou oblibu a stal se doslova letním hitem. Nebude chybět ani Kinematograf bratří Čadíků s rozsáhlou nabídkou českých a zahraničních filmů a filmů pro děti. Velkým lákadlem budou rovněž vystoupení řady jedinečných hostů. Svou show předvede Vladimír Hron, Halina Pawlowská, Miloš Knor či Ester Kočičková.

Z repertoáru Divadla Artur budou uvedeny hry Můžu k tobě?, Tři v háji, Hledám milence, značka spěchá!, nebo čím dál víc oblíbenější Svaté neřesti. První týden je na programu legendární Dívčí válka, která bude mít posledního června svou derniéru. Hned následující den však proběhne premiéra nové komedie až z daleké Chille s názvem Kdo se bojí postele?, ve které zazáří Kristýna Podzimková a Braňo Polák.

V průběhu léta dojde na osvědčené programy a projekty z předešlých ročníků. Diváci se mohou těšit na projekt Decibely lásky, tedy na hity Michala Davida z nejúspěšnějšího českého hit muzikálu, ale i na světový hit one man show Táta, one woman show Strašná nádhera s Halinou Pawlowskou a na hru Z louže pod okap s Míšou Dolinovou, Filipem Tomsou a Vladimírem Kratinou.

Letní scéna na Harfě letos také přivítá Davida Suchařípu a Ivu Hüttnerovou. Své místo si na programu však najdou i úplné novinky, například kouzelnická show nejúspěšnějšího a nejlepšího českého kouzelníka Pavla Kožíška či Komici s.r.o. s Milošem Knorem, Karlem Hynkem a Ester Kočičkovou.

O pátcích a víkendech se Letní scéna na Harfě promění v letní kino, které pořádá úspěšný Kinematograf bratří Čadíků. Filmová nabídka je velmi široká. Z české tvorby se promítnou snímky Pojedeme k moři, Zakázané uvolnění, Krásno či Fotograf, ze zahraniční produkce to budou Interstellar, Vlk z Wall Street či Železná srdce. Děti se zase mohou těšit na filmy Ledové království, Asterix: Sídliště bohů či pohádku Tři bratři. Vstup je zdarma.


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0307 s