Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 27.5.2022, svátek má Valdemar 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníŘÍJEN V DIVADLE TRAMTARIE JE NABITÝ

13.10.2015   redakce   Divadlo   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Divadlo Tramtarie zahájilo svou 12. sezonu více než úspěšně. Premiéra Kabaretu nahatý Shakespeare zaznamenala obrovský ohlas a všeobecné přijetí této nové inscenace dokazují i vyprodané reprízy, které proběhly v září, ale i ty, které jsou naplánované na říjen. Během října ovšem Tramtarie nabízí i další divácké hity jako je Druhý život Veroniky, Psycho nebo Jedlíci čokolády.

Druhý život Veroniky

Komedie Druhý život Veroniky je nejúspěšnějším titulem loňské sezony. Všechna představení byla beznadějně vyprodaná, v říjnu ještě volná místa jsou. A jak jinak pozvat na komedii, než ukázkou přímo z jeviště: Takže, je mi přes třicet a jsem sama. Tak se mi nedivte, že začínám malinko panikařit, jo? Vlastně malinko dost. Ale pak se to stane! Konečně, pane bože, to je on, muž mých snů, pan božský, muž s velkým M, konečně je tady! No moment, oni jsou hned dva?… Třicátnická komedie. O vztazích, životních rozhodnutích a taky o tom, kde jsme mohli být, kdybychom tenkrát udělali něco jinak! Režie: Vladislav Kracík

Více info na http://www.divadlotramtarie.cz/inscenace - /druhy-zivot-veroniky/ -

Jedlíci čokolády

Jedlíci čokolády, to je černo-romantická komedie o třech sestrách, které zoufale čekají na své vysněné prince. Jenže jedna je tak tlustá, že nesleze ani z postele, druhá se bojí vyjít ven z domu a třetí se o ně stará a zapomíná na svůj vlastní život. Vše ale končí happyendem, princové se totiž doopravdy objeví… Oceňovaný český dramatik David Drábek vypraví pohádku o malých i velkých sebevraždách v nás i kolem nás, s humorem, bez kterého to někdy nejde, a s dobrým koncem, ve který všichni věříme. Černo-romantická komedie. Hrají Ivana Plíhalová, Lenka Kočišová, Petra Konev Čiháková, Marek Zahradníček a další. Hra oceněna Nadací Alfréda Radoka jako Česká hra roku 2011.

Více na http://www.divadlotramtarie.cz/inscenace - /jedlici-cokolady/ -


K začátku sezony si Divadlo Tramtarie pro své diváky připravilo speciální dárek, a to vstupenky se slevou 50% na tituly, které se blíží k derniéře, Romance pro křídlovku a Ošklivec.

Romance pro křídlovku

Hrubínova Romance pro křídlovku vypráví magický příběh první lásky Teriny a Františka. Kdo má jen trochu romantické srdce, neměl by si nechat tuto divadelní adaptaci jednoho z nejkouzelnějších děl české literatury ujít. Režie: Vladislav Kracík

Ošklivec

Lette si žije poklidným životem zkušeného vývojáře až do okamžiku, kdy mu jeho nadřízená zakáže prezentovat na konferenci jeho nejnovější vynález – konektor 2CK. A důvod? Není na to dostatečně krásný! A co hůř, není dostatečně krásný na to, aby prezentoval cokoliv kdekoliv a kdykoliv! Je totiž… A někdy v té době se Lette rozhodl: Podstoupí plastickou operaci!… Vynikající německý dramatik vypráví hořkou komedii o ztrátě lidské identity v dnešní konzumní společnosti. Vždyť život je tak jednoduchý: Když budeme krásní, budeme úspěšní, když budeme úspěšní, budeme bohatí, a když budeme bohatí, budeme šťastní! Všichni a napořád! 
A Tramtarie nezapomíná ani na děti, na komorní jeviště se vrací oblíbený Pračlovíček a Anička a Eliška z Pirátské pohádky. Po pohádkách čeká na děti výtvarná dílna.


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0296 s