Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 6.7.2022, svátek má  

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13232
Komentářů: 11309


MěřeníFilharmonický ples

14.01.2016   Janáčkova filharmonie   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

V roce 2000 byl první. V roce 2009 pak jubilejní desátý. Následovalo sedm hubených let, aby se v roce 2016 vrátil v plném lesku. Kdo? No přece neobvyklý, exkluzivní, výlučný, ojedinělý, znamenitý, věhlasný Filharmonický ples.

 

O jeho zahájení se 6. února 2016 v 19 hodin postará Janáčkova filharmonie pod vedením svého šéfdirigenta H. M. Förstera. V jejím podání zazní proslulé vídeňské valčíky a další známé taneční melodie z dílen slavných skladatelů. Je jisté, že takové entrée, kterým se nemůže pochlubit žádný jiný ples pořádaný na území Ostravy ani blízkého okolí, patří k nejpřitažlivějším bodům programu.

V průběhu večera Vám zazpívají vynikající Hanka Fialová a Tomáš Savka, sbírající ceny Thálie a slávu z muzikálových prken. Na parket Vás pozve swingová kapela Jet Set Big Band prostřednictvím pecek z repertoáru F. Sinarty, L. Armstronga, orchestru G. Millera, D. Ellingtona a dalších. Pro ty, kteří se rádi baví až do rána bílého, tady bude oblíbená Banda del caff?. Na své si přijdou i vyznavači lidových písniček a tanečků s cimbálovou muzikou Friš. Těšit se můžete i na ukázku z baletu Louskáček v podání tanečníků Národního divadla moravskoslezského a chybět nebude ani půlnoční překvapení a bohatá tombola. Večerem Vás budou provázet Pavla Gajdošíková a Michal Sedláček.

Čím dál častěji se nás ptáte, kdy že si budete už konečně moci zakoupit vstupenky. Předprodej vstupenek jsme spustili počátkem listopadu! Prodáváme je v cenových kategoriích 850,- (do společenského sálu) a 650,- (do přísálí) na Janáček Pointu. Vstupenky se nedají koupit přes internet, ale můžete si je rezervovat prostřednictvím mailu janacekpoint@jfo.cz. Stačí uvést, do kterého sálu byste si přáli vstupenky zakoupit, při vyzvednutí na Janáček Pointu pak pro Vás společně vybereme stůl. Na obrázku pod textem můžete vidět rozvržení stolů v sálech. Nezapomeňte uvést zároveň i počet vstupenek.

Nejvyšší čas začít trénovat kroky!

Dům kultury města Ostravy
6. 2. 2016 v 19 hod
Vstupenky 850 Kč, 650 Kč, 450 Kč

 

 

 
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0259 s