Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 9.6.2023, svátek má Stanislava 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 520
Publikovaných článků: 13456
Komentářů: 11382


MěřeníStřihavka a jeho Černá růže v zámecké zahradě

26.09.2016   Pavla Hložková   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Kamil Střihavka a jeho doprovod s názvem Leaders rozvlnili 10. září zahradu zámku v Mníšku pod Brdy ve svém pohodovém rytmu, bohužel naposledy. Ne, Střihavka ještě zdaleka nekončí, ale šlo o poslední ze série koncertů, pořádaných v rámci tamějšího kulturního léta.

Střihavka během tohoto akustického projektu představil písně, které se nehodily na playlist rockových koncertů, ale zazněly samozřejmě i známé hity Černá růže, Když se snáší déšť, Země vzdálená či Srdcerváč. Píseň Utopená, která je inspirovaná zpěvákovou zálibou ve fotbale, vznikla kdysi během jednoho nedělního odpoledne. Vystřihl ji stejně čistě, prostor dal i doprovodu, proto vznikl z koncertu hezký kompaktní celek.

Letošní sestava hudebníků na koncertech ve Mníšku byla pestrá, důkazem je například i Iva Bittová, která zde odehrála jeden ze svých tří letních koncertů v Česku, a referentka odboru kanceláře starosty Tereza Středová si pochvaluje i zájem veřejnosti.

Na letošní návštěvnost koncertů si nemohu vůbec stěžovat. Největší návštěvnost byla na Skalecké pouti na skupinu Olympic, ale to je hlavně dáno tím, že tento program není zpoplatněn a lidé měli vstup volný. Ale i návštěvnost zahajovacího a zakončovacího koncertu Mníšeckého kulturního léta byla skvělá,“ uvádí Tereza Středová. Chtěli byste si i vy v jedinečných prostorách zdejšího zámku nebo barokního areálu Skalka příští rok vyposlechnout svého favorita? Pak si o něj napište na tereza.stredova@mnisek.cz. Obecní kasa Mníšku není bezedná, ale někdy tady zmůžou divy…


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0367 s