Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 1.7.2022, svátek má Jaroslava 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13230
Komentářů: 11309


MěřeníProč navštívit Srí Lanku? Poradíme vám!

17.12.2016   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Milujete cestování a klasické destinace vám už tolik nevyhovují? Pokud je tomu tak, je nejvyšší čas na exotickou dovolenou. Jedním z velkých lákadel je rozhodně dovolená na Srí Lance. Pokud se podíváme na hlavní důvody, je třeba říci, že rozhodně zaujme třeba svou cenou. Ta není v porovnání s řadou jiných lokalit až tak vysoká. A to i s ohledem na polohu, nebo také celkový komfort, který zde můžete zažít. Na co dále nesmíme zapomínat, to je i fakt, že vás zaujme také celkem příjemné počasí. Hlavně v období zimních měsíců, jelikož to se můžete těšit hlavně na to, že si zde užijete příjemného teplého podnebí.

Je mnoho lákadel, které je třeba poznat

Druhým důvodem jsou zajímavá lákadla, na která nesmíme zapomínat. Pokud milujete přírodu, rozhodně si nenechte ujít NP Yale, nebo i několik dalších. Pokud máte naopak rádi zajímavá místa a pulsující města, zkuste zamířit do toho s názvem Kandy. Zde můžete kromě památek poznat i vyhlášený místní čaj, který se stal synonymem pro celou tuto zemi. Dále však může být vaše plánovaná Srí Lanka dovolená spojena také s poznáním tajemných míst. To doporučujeme výstup na horu Adam´s peak, odkud je možné pozorovat unikátní stín, který je podle pověsti Buddhovou stoupo. A kdo má rád odpočinek, toho uchvátí krásné pláže. Naším tipem je Mirissa.

 

Výběr zájezdů je více než bohatý

Důvodem pro návštěvu této země je také celkem bohatý výběr zájezdů. I ty se zcela logicky stávají důvodem, proč tuto oblast poznat. Nejenom, že můžete vyrazit na vlastní pěst, jenom se zakoupenou letenkou. Vybrat můžete také některou z cestovních kanceláří, které se na danou oblast přímo specializují. My doporučujeme CK Arcadia Air, která je rozhodně jedničkou jak z hlediska výběru různých hotelů, tak i z hlediska termínů, stejně jako jednotlivých lokalit, kam se můžete vyrazit podívat.


 
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0345 s