Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 21.5.2022, svátek má Monika 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13212
Komentářů: 11302


MěřeníSympatický Omar Sy z Nedotknutelných opět na scéně!

06.02.2017   redakce   Film   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

I dva jsou rodina. Po Nedotknutelných přichází do českých kin další komedieOmarem Sy, která má potenciál získat si srdce diváků. Příběh netradičního, ale okouzlujícího tatínka, který se musí postarat sám o výchovu své dcery, bude k vidění v kinech od 23. února.

Režisér filmu I dva jsou rodina (Demain tout commence ) Hugo Gélin má na svém kontě cenu Nejlepší debut roku 2013 za film Comme des fr?res a podílel se také jako scénárista na komedii Zlatá klícka. Ve Francii, kde měl film I dva jsou rodina premiéru v prosinci loňského roku, jej vidělo už přes 3 milióny diváků a stal se doslova miláčkem publika, jde o třetí nejúspěšnější francouzský film roku 2016.

Vtipný a nonšalantní Samuel (Omar Sy) si užívá bezstarostný život na francouzské Riviéře. Jednoho dne ho však navštíví bývalá milenka Kristin (Clémence Poésy) a oznámí mu, že dítě, které drží v náručí, je jeho. Předá mu holčičku a uteče. Samuel vyráží s malou Glorií do Londýna, kde Kristin marně hledá. Nakonec mu nezbývá nic jiného než si najít práci a ve velkoměstě se usadit. Samuel se okouzlujícím způsobem pouští do výchovy malé Glorie. Během následujících osmi let se ukáže, že je nejen milující, ale i hodně netradiční táta. S humorem se vypořádává s nástrahami každodenního života osamělého Francouze v Londýně. Rodinná idylka se však záhy změní, když se zničehonic před jejich dveřmi objeví Kristin.
 
Původní francouzský název filmu zní Demain tout commence (Zítra všechno začíná), režisér Hugo Gélin vysvětluje, co ho k němu inspirovalo: “Týká se to věty, kterou moje babička vyslovovala celý její život. Byla to herečka a producentka, která vedla neuvěřitelný život. Bohužel prošla děsivou zkouškou, protože ztratila svého jediného syna. Přesto ale nepřestala opakovat každý den tuto větu: „Demain tout commence / Zítra všechno začíná“. V 88 letech stále chodila každý večer do divadla, měla uměleckou galerii, kde vystavovala mladé umělce, protože měla touhu objevovat nové talenty. Týden před začátkem natáčení jsem jí oznámil, že by se film měl jmenovat DEMAIN TOUT COMMENCE. Byla neuvěřitelně dojatá a zemřela dva měsíce nato. Už jsem jednou zpracoval téma zármutku s humorem v COMME DES FRÉRES, chtěl jsem ukázat, že je třeba si pamatovat milované osoby s úsměvem. A tímto výslovným vyjádřením „zítra všechno začíná“ jsem si přál podtrhnout důležitost aktuální přítomnosti, protože, i když nás někdy potkají velká dramata, je třeba žít dál a předávat lásku a šlechetnost našim blízkým.“

foto: 2media.cz

Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0271 s