Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 6.7.2022, svátek má  

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13232
Komentářů: 11309


MěřeníOstravská invaze! Věra Špinarová a Heidi Janků vyjedou na turné.

08.03.2017   Aneta Šimonková   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Dva velké hlasy, dvě výrazné osobnosti českého šoubyznysu a dvě zpěvačky, které prostě mají grády - Věra &Spinarová a Heidi Janků vyrážejí letos na podzim společně na koncertní šňůru. V rámci VĚRA HEIDI TOUR 2017 slibují skvělý hudební zážitek, v kterém si každý najde to své… A kromě toho budou mít exkluzivní zajímavost, a sice - vlastní víno! 

Takzvaná “ostravská vlna” zasáhne republiku, samozřejmě včetně jejich rodiště, moravskoslezské metropole. RA HEIDI TOUR 2017 bude mít 8 zastávek včetně Ostravy a pražské Lucerny!

 

Půjde o sály v kapacitách okolo 700 lidí, v Praze a Ostravě pak více než 1000 míst. Nicméně už nyní je o tour veliký zájem,” prozradil producent turné Adam Pavlík, který svou matku Věru &Spinarovou v rámci tour doprovodí se svou kapelou.

 

Některé písničky si Heidi s Věrou zazpívají společně, jinak půjde o sólová vystoupení. Každá bude mít svou kapelu - Věra &Spinarová kapelu Adama Pavlíka a Heidi Janků skupinu Supernova. Bude to opravdu výjimečná šňůra dvou skvělým dam české POP music, řekl PR manažer tour René Kekely.

 

Moc se na to těším. Myslím si, že my holky z Ostravy umíme ukázat, co je to muzika. A na spolupráci s Heidi se moc těším,” prozradila Věra &Spinarová.

 

Obě dámy spojuje jedna zajímavost, a sice, že bývalý manžel &Spinarové, je už mnoho let manželem Janků. Obě zpěvačky spolu dobře vycházejí. No i proto spolu jedeme tour, jinak by to ani nešlo. Bude to pecka. Na všechny se moc těším a možná se i načančám,” vtipkuje Heidi Janků s odkazem na svůj slavný hit z televizní pohádky, který zpívá snad na všech svých koncertech a vystoupení. A vždy se setkává s obrovským ohlasem.

 

I když obě skvělé české zpěvačky jezdí desítky koncertů a vystoupení ročně, společné tour ještě nikdy neměly. A pro Heidi Janků je to v podstatně takový “comeback” v rámci koncertní šňůry. &Spinarová jela tour ve dvou posledních letech s kolegyní Petrou Janů a skvěle se povedl. Teď to zase chce něco trochu jiného a myslím si, že to opět bude pro naše fanoušky velké zpestření,” podotýká &Spinarová.

 

RA HEIDI TOUR 2017! odstartuje 11. října v Liberci a končí 3. listopadu ve Zlíně. Samozřejmě zavítá i do Prahy a to rovnou do legendární Lucerny!

 

TERMÍNY:

 

11. 10. 19:00 Liberec - KD

12. 10. 19:00 Hradec Králové - Střelnice

18. 10. 19:00 Teplice - Krušnohorské divadlo

19. 10. 19:00 Č. Budějovice - DK Metropol

25. 10. 19:00 Plzeň - KD Peklo

26. 10. 19:00 Praha - Lucerna

2. 11. 19:00 Ostrava - Gong

3. 11. 19:00 Zlín - Kongresové centrum

 

 

VSTUPENKY v cenových hladinách od 490 do 990 korun, si lze zajistit v předprodejích Ticketportal na adrese: https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=136015

 

EXKLUZIVNÍ zajímavostí je to, že Věra &Spinarová a Heidi Janků budou mít své vlastní víno. Tedy jde o láhve z kolekce Celebrity line”, které připravil Martin Novák, který je známý tím, že láhve s vínem různého druhu připravil už zhruba šesti destíkám známých osobností. „Jedna láhev je společná a další dvě jsou extra - jedno má Věra a jedno Heidi. Jde o takový zajímavý suvenýr, který si diváci budou moct pořídit přímo na koncertech v rámci tour,prozradil Novák.

 

Veškeré informace mohou zájemci najít i na facebookové stránce tour:

https://www.facebook.com/veraheiditour2017/?fref=ts
 

Foto: Jaroslav Hauer
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0376 s