Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 30.6.2022, svátek má Šárka 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13230
Komentářů: 11309


MěřeníDenisa Nesvačilová má nového parťáka. Jmenuje se Čestmír a zná ho celý Žižkov.

20.09.2017   Aneta Šimonková   Film   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Denisa Nesvačilová má napilno. Aktuálně dokončuje diplomku na DAMU, zkouší absolventské představení s pracovním názvem Kouř, současně nyní také vychází dva videoklipy, kde má hlavní roli, herectví kloubí s dabingem, budeme ji vídat v televizní reklamě a ve filmu Miluji tě modře, které si můžete pustit už i na DVD, anebo shlédnout jako jeden ze soutěžních snímků na 39. festivalu filmových a televizních komedií v Novém Městě nad Metují.

Ten je v plném proudu a potrvá do soboty 23. září. „Humor tohoto filmu není takový, že byste u toho plácali smíchy do kolen, je naopak spíše jemný a inteligentní. Film je hodně výtvarný a romantický. Divák se určitě může těšit na krásnou kameru Asena &Sopova a velmi kvalitní hudbu Markéty Irglové, která má Oscara, což v běžném komediálním filmu nebývá obvyklé,“ komentuje protagonistka hlavní role.

Denisa našla ve filmu také vlastní seberealizaci a tou byla její přítomnost při navrhování kostýmů, které jí šili na míru. Díky tomu do filmu více pronikla. „Měla jsem velký přístup k tomu, jak se celý film připravuje a to zásadně ovlivnilo můj vztah k němu. Ačkoliv nejsem v reálu podobná hrdince Tereze, která je křehká žena. Denisa Nesvačilová je tvrďák a “pankáč". Jestli mě to někam transformovalo, tak rozhodně ne na stálo. Jediné, co mám s Terezou společné, je to, že obě ukážeme křehkost po boku správného muže. Stejně jako jí, se stalo i mě, že jsem řešila dilema ve vztahu a bohužel, rozhodla jsem se špatně. V budoucnu bych se řídila už jen tím, že bych se nesnažila věci příliš vymýšlet, protože všechno se vždy vyřeší tak, jak má.“ Herečka přišla na tiskovou konferenci k festivalu komedií v doprovodu dvouletého psa Čestmíra, kterého zachránila před jistým osudem v útulku. „Pojmenovala jsem ho možná netradičně, ovšem česky a to jsem chtěla. Když jdete po parku a zavoláte Paegasi, přiběhne dvanáct psů, tři medvědi, dvě ovce a padesát cikáňat. Na Čestmíra nic, jen můj pes. A zná ho celý Žižkov,“ dodává Denisa se smíchem.

Zdroj: www.festivalkomedie.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0335 s