Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 5.7.2022, svátek má  

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13232
Komentářů: 11309


MěřeníIvanka Trump přepisuje pravidla

17.03.2018   redakce   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Příjemný průvodce pracovním životem, která vám krok za krokem ukáže, jak šťastně žít a přitom si budovat kariéru.“ — USA Today

Ivančiny rady jsou úplně pro každého, nejen pro ženy.“ —Tony Hsieh, CEO of Zappos.com and author of Delivering Happiness
 

Ivanka Trump je nejen dcerou prezidenta Spojených států amerických, ale i podnikatelkou, spisovatelkou a maminkou tří dětí.

Její globálně nadmíru úspěšná kniha Přepišme pravidla úspěchu: Fenomén pracující ženy vyjde v polovině dubna i u nás v nakladatelství MOBA.

Napsala ji ještě před posledními prezidentskými volbami.

Ivanka Trump se dostala mezi „40 pod 40“ – seznam nejúspěšnějších čtyřiceti lidí pod čtyřicet let - sestavovaný časopisem Fortune; je také nositelkou titulu Young Global Leader, který uděluje Světové ekonomické fórum.

Ivanka Trump

Přepišme pravidla úspěchu: Fenomén pracující ženy
Z originálu Women Who Work: Rewriting the Rules for Success přeložila Petra Procházková.
 
Rády byste žily život, který vás bude naplňovat a který vám poskytne prostor na vše, co je pro vás důležité, ať už je to práce, rodina nebo koníčky? Tak právě tato kniha je pro vás ta pravá. Najdete v ní návod, jak přizpůsobit svůj život vašim vlastním prioritám a hodnotám. Ivanka Trumpová využila své dlouholeté snahy spojit dohromady životy manželky a matky a pracující ženy a podnikatelky, aby poradila ženám, jak mohou úspěšně propojit své osobní životy s těmi pracovními. V knize najdete rady a tipy nejen od ní, ale také od mnoha dalších úspěšných žen, které se ocitly ve stejné situaci a které vám rády pomohou najít svou vlastní cestu.
Ivanka Trumpová vás povede od prvních krůčků, kdy odhalíte své sny, cíle a ambice a sestavíte si své životní poslání, až po velké finále, kde vám poradí, jak být úspěšnou vůdčí osobností na každé firemní pozici a jak si založit vlastní podnikání. Každá kapitola navazuje na tu předchozí, rozvíjí schopnosti, které jste se již naučily, a pomáhá na nich dál stavět tak, aby vás dovedla až na vrchol úspěchu.
Pokud toužíte po životě, který vás bude naplňovat a bude v něm místo pro všechno důležité, pro rodinu, práci i koníčky, tak právě tato kniha vám pomůže tohoto cíle dosáhnout.
 
„Vy jediná si dokážete vybudovat život, který budete milovat.“
 
 
Medailon:
Ivanka Trumpová se nedávno přestěhovala do Washingtonu, D.C., aby hájila vzdělávání a ekonomické možnosti žen a dívek poté, co se její otec stal čtyřicátým pátým prezidentem Spojených států amerických. Tuto knihu napsala ještě před volbami, v době, kdy byla výkonnou viceprezidentkou pro rozvoj a akvizice v The Trump Organization, spoluzakladatelkou Trump Hotels a výkonnou ředitelkou a zakladatelkou Ivanka Trump Collection a IvankaTrump.com. Vystudovala Wharton School Pensylvánské univerzity a je také autorkou dalšího bestselleru Trumpova karta
 Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0288 s