Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 27.5.2022, svátek má Valdemar 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníKráska přichází

05.05.2018   redakce   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Literární debut Adriany &Sindelářové, též přispěvatelky našeho webu, se podle všeho velmi povedl. Téma starověkého Egypta je lákavé pro mnoho čtenářek i čtenářů a podle prvních hodnocení na literárních stránkách je znát, že příběh s názvem Kráska přichází bude poutavě emotivní a snad i zaútočí za žebříčky knih s nejlepším hodnocením.

Anotace knihy: Už jako malá se rozhodla zasvětit svůj život tajům starověkého Egypta. Fascinovaly ji ty ohromné nádherné chrámy tyčící se hrdě    k nebi, prazvláštní písmo a příběhy faraonů podmaňující si velkou část z tehdy známého světa. Příběhy, které byly už tak vzdálené a pohřbené tisíciletou historií, a přece se v její mysli odehrávaly, jako by se zrovna udály. Prostě věděla, že má Egypt napsaný  v osudu. Netušila však, jak moc.


Hodnocení prvních čtenářů z databazeknih.cz: 

Tahle kniha mě vzala za srdce. Příběh začíná všedním životem vysokoškoláků, ale ve chvíli, kdy se s hlavní hrdinkou přeneseme v čase do Egypta za vlády krásné Nefertiti, jsem příběh už nečetla, já ho žila... Mrazilo mě z něj, tajil se ve mně dech, uchvátila mě nádhera Egypta, života, který už dávno zavál čas, všechno bylo tak opravdové, tak živé... Tahle autorka má zkrátka potenciál.

Kniha ve mně vyvolala emoce, o kterých jsem si myslela, že je mám pod kontrolou. Moc hezky napsané a příběh jsem žila s hlavní hrdinkou. Více takových knih a spisovatelů.Historický román o dívce, která se přenese do starověkého Egypta, aby lépe poznala svou oblíbenou postavu královny Nefertiti, si můžete objednat za 239 Kč i s podpisem autorky v nakladatelství Literární strom.

 Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0362 s