Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 6.7.2022, svátek má  

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13232
Komentářů: 11309


MěřeníBára Kodetová s Pavlem Šporclem kvalitu ocení

13.07.2018   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech, jak je známo, není jen o filmových projekcích, ale také (a jistě stejnou měrou) o různých společenských setkáních, prezentacích či party. Všude tam je zapotřebí hosty nasytit nebo alespoň napojit. V noblesních Varech samozřejmě noblesně. Nikoho tedy nepřekvapilo, když se na módní přehlídce Andrey Verešové objevil stan s exclusivním francouzským champagne, překvapení nezpůsobil ani křest vany plné šampaňského u Grand hotelu Pupp. Tam se příznivci kvalitních vín mohli dokonce setkat přímo s francouzskými vinaři, jejichž produkty ochutnali.
 

„Chceme křest vany šampaňského pojmout jako tradici“, uvedl jeden z majitelů společnosti PMP Petr Pečený alias Doctor PP, „křtili jsme ji poprvé vloni a mělo to velký úspěch. Jsme s Tomášem Doležalem /Magor ze Tří sester/ moc rádi, že mají námi dovážená vína takový věhlas a lidem v Čechách tak chutnají. Možná to bude znít trochu sebevědomě, ale je to známka toho, že máme s Magorem dobrý vkus,“ zasmál se na závěr.
Jeho tvrzení ovšem potvrdili například Bára Kodetová s Pavlem &Sporclem: „Jsme rádi, že jsme měli příležitost tahle francouzská vína ochutnat. Každý jsme si sice vybrali jiné, nicméně oba se shodujeme na tom, že jsou fakt skvělá.“
Největší rozruch ovšem vyvolala sabráž champagne v podání ambasadorky Andrey Verešové. Zpočátku to vypadalo, že křehká modelka nebude schopna sabráž provézt, nakonec však přítomným, jak se říká, vytřela zrak. „Netušila jsem, že může být šavle tak těžká, sotva jsem ji unesla – a máchat s ní dalo docela zabrat“, svěřila se půvabná Verešová. „Přiznám se, že jsem se i bála, přecijen jsem měla tou šavlí utnout hrdlo poměrně silného skla… Vážně se mi ulevilo, když jsem tenhle zdánlivě nenáročný úkol splnila.“
Na sabráž se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=IPTSVPnwtSA&feature=youtu.be
Na výtečném champagne si tedy ve Varech pochutnala celá řada známých tváří, jako například manželé Bára Kodetová a Pavel &Sporcl, Agáta Hanychová s manželem Jakubem Prachařem, Petr Jančařík, Tomáš Ujfaluši, Arnošt Goldflam, Andrea Bezděková a řada dalších.
Zdroj: Helena Váňová
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0345 s