Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 21.5.2022, svátek má Monika 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13212
Komentářů: 11302


MěřeníErotické hrátky jako součást oživení vztahu

21.04.2019   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Nacházíte se ve vztahové krizi? Dodejte svému vztahu šťávu!

Ochladl společně s počasím také váš partnerský vztah? Právě podzimní dny jsou tou nejlepší dobou, během které můžete efektivně zapracovat na jeho oživení. Právě v těchto dnech je ideální počasí k podzimním procházkám ruku v ruce ve spadaném listí plném barev, ale také k častějším vzájemným dotykům a k postelovým hrátkám. V každém vztahu čas od času nastane krize, ať už vinou nedostatku času nebo nedostatkem komunikace. Pojďte si přečíst pár triků, jak do vašeho vztahu znovu propašovat trochu té staré dobré vášně a zamilovanosti.

Komunikace na prvním místě

Ano, přiznáváme se, tuhle radu už jste nejspíše četli a nikoliv jednou. Jasná komunikace je však zkrátka základ, bez kterého se spokojený vztah prostě neobejde. Ať už mluvíme o záležitostech běžného dne, či o vašich emocionálních nebo dokonce sexuálních potřebách, bez komunikace budou strádat.

Pokud máte s dostatečnou komunikací problém, můžete si s partnerem vyhradit jeden den v měsíci, ve kterém si vzájemně řeknete, co vás na druhém těší a co byste mohli na vztahu vylepšit.

Právě nedostatek komunikace je často příčinou toho, proč se spousta žen nedovede dostatečně uvolnit a sex si raději odřeknou nebo ho v horším případě čas od času přetrpí. Čím déle se však v posteli dobrovolně zříkáme potěšení, tím hůře jej dosáhneme.

Pokud se chcete dostat zpátky do hry a přes uvolnění komunikační bariéry se nedovedete dostatečně uvolnit „tam dole,“ může vám ze začátku pomoci lubrikační gel. Jako vhodná varianta pro zpestření večera se nabízí například hřejivý olej inspirovaný Kamasutrou. Pokud vás v posteli láká trochu experimentů, můžete vyzkoušet masážní svíčku.

Vzpomeňte si na sladké začátky

Pamatujete si, kdy jste si s partnerem naposledy někam zašli jen tak, pouze jako pár? Začátek vztahu většinou provází jedno rande za druhým. Procházka, divadlo, kino… Občas dokonce i večeře při svíčkách. Jak však prvotní zamilovanost opadá a naopak narůstá počet starostí a provozních záležitostí, na společně trávený čas snadno zapomeneme.

Připravte si s partnerem klidné odpoledne zakončené vášnivým večerem. Jako speciální večeři můžete podávat například chilli s čokoládou nebo jídlo okořeněné zázvorem. Jejich afrodisiakální účinky podpořte správnou afrodisiakální vůní. Pokud k tomu ještě obléknete slušivé prádélko, na noc, která vás čeká, určitě jen tak nezapomenete.

Smějte se

Máte občas pocit, že se z vašeho vztahu vytratil humor a stokrát opakovaným legračním historkám svého partnera už se prostě smát nedovedete? Právě humor a smích je vedle komunikace jedním ze základních kamenů, na nichž stabilní a dlouholeté vztahy staví. Hoďte alespoň pro jednou starosti za hlavu. Dejte si společně sklenku kvalitního vína a ukažte mu, že vás i po letech přece jen stále dovede rozesmát.

Tráva, že je za plotem zelenější? Ale kde že

Často se říká, že právě sousedův trávník je ten zelenější. Zvlášť po letech vztahu se může zdát tak jednoduché ten plot přeskočit. Z domácího trávníku však můžete jednoduše udělat ten nejzelenější v okolí. Stačí se o něj společně s partnerem pravidelně starat, zalévat ho a věnovat mu dostatečné množství času. Pamatujte, i ta nejkrásnější zeleň bez dostatečné péče zakrátko uvadne.Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0381 s