Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 6.7.2022, svátek má  

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13232
Komentářů: 11309


MěřeníYvetta Blanarovičová oslavila své narozeniny na Nemoros party!

03.10.2019   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Přestože s tím původně vůbec nepočítala a na party vyrazila z úplně jiného důvodu, dočkala se půvabná herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová skvělé oslavy narozenin. Když byla moderátorem Pavlem Andělem pozvána na pódium, ještě netušila, že vzápětí zaslechne narozeninovou píseň „Hodně štěstí, zdraví…“ Za jejího doprovodu nakráčel k pódiu číšník s hořícími svíčkami zapíchlými v dezertech. Než se stačila Yvetta vzpamatovat, objevila se úspěšná malířka Anna Karan s dárkem v podobě velkého obrazu večerní pražské ulice. „To je Pařížská!“, zvolala nadšeně oslavenkyně, jíž se obraz velice líbil. 

Následovala řada gratulantů, mezi nimiž sice převládali kolegyně a kolegové ze šoubyznysu, nechyběli ovšem ani majitel Fresh & fat bistro - Stanislav &Subrt nebo majitel agentury Nemoros - Roman Rossi. A jak už to tak na oslavách bývá, ani tato se neobešla bez balónkové výzdoby (levnebalonky.cz), výtečných lahůdek, nápojů a živé hudby. Na pódiu se, kromě Zuzany Stirské, vystřídali zpěváci a hudebníci, které agentura Nemoros zastupuje: rockerka Electric Lady, špičkový bubeník Dalibor Mráz, skladatel Jiří Vidasov, KUTHEIL A LIVE BAND. Přiletěl dokonce i významný anglický skladatel, autor desítek světových hitů, který spolupracoval i s tak zvučnými jmény jako je Dina Carroll, Celine Dion, Andrew Lloyd Webber nebo Stevie Wonder a za svůj život prodal více jak 14 milionů nahrávek - pan Nigel Lowis.

Ti všichni spolupracují s agenturou Nemoros především proto, že agentura se v květnu loňského roku stala součástí americké společnosti Kobalt a pod touto značkou se zabývá publishingem po celém světě. Zajišťuje tak umělcům ověření a registrace autorských práv v největším světovém katalogu Kobalt s reálnou účinností po celém světě. Kobalt má totiž nejspolehlivější systém v kontrole práv a výběru autorských odměn ve světě, a to nejen z přehrávání v médiích, ale i ze sociálních sítí, coverů písní apod. Proto jeho služeb využívají i světoznámé labely.

Blíže Roman Rossi: „Přihlásit se k nám může každý hudebník; nabízíme licencování hudby v rámci celého světa, ale také propojování a spolupráci hudebních autorů. Těm nabízíme možnost zařadit se po boku největších zahraničních hvězd a umělců. Mít svoje skladby registrované u Kobaltu je pro skladatele po celém světě velmi prestižní záležitost a v současné době je pro jakékoli nové skladatele velmi obtížné se tam dostat. A právě Nemoros je aktuálně nejsnažší cestou, jak toho dosáhnout. Nemoros je ovšem také mezinárodním hudebním vydavatelstvím, poskytující ochranu uměleckých práv ve stejné kvalitě, výběr uměleckých poplatků v rámci celého světa, zaregistrování skladeb na všech světových hudebních portálech a sítích, zalistování do katalogů a uvedení v novinkách. Práva umělců jsou tudíž ochráněna nejen z užití skladeb v médiích, ale zejména na internetu.“

Jak je z výše uvedeného patrné, na party se nejen hodovalo, zpívalo a dokonce došlo i na tanec, ale především rokovalo o nových možnostech, které společnost Nemoros hudebníkům nabízí. Více na https://www.nemoros.cz/

 

Zdroj: Helena Váňová Production

Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0364 s