Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 1.7.2022, svátek má Jaroslava 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13231
Komentářů: 11309


MěřeníJanžurová, Čtvrtníček, Kramerová s Polnišovou v nečekaných Proměnách

24.11.2019   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Tým pod vedením zkušeného fotografa Petra Kurečky dokončuje v pořadí jedenáctý kalendář Proměny pro Nadaci Archa Chantal. Na závěr neuvěřitelnou proměnou v jejich režii prošla Iva Janžurová, která se stala Srdcovou královnou z Alenky v říši divů, Petr Čtvrtníček se dočasně převtělil do dobrého vojáka &Svejka a slovenské herečky Eva Kramerová a Petra Polnišová vstoupí na stránky kalendáře coby Lorelei a Dortothy z komedie „Pánové mají radši blondýnky“.
 

Myslela jsem si, že dnes budu model k ničemu, ale ten velmi, velmi, velmi příjemný kolektiv, který tady je, mě naplnil nadějí, že to určitě dobře dopadne. Teď se bohužel nemohu vidět v zrcadle, protože si nemohu nasadit brýle (v masce), takže nemám žádnou kontrolu nad výsledkem. Ale věřím, že zásluhou zaujetí všech lidí tady kolem, celého týmu, to bude určitě krásný,“ bezprostředně reagovala Iva Janžurová.

Nabídku stát se aktéry nového charitativního kalendáře kromě v úvodu jmenované trojice neodmítli ani Martin Hofmann, Hana Vagnerová, Vladimír Polívka, &Sárka Vaculíková, Anna Fialová, Marie Doležalová, Marek Zelinka či Igor Orozovič.Kalendář Proměny 2020 bude v prodeji v druhé půlce listopadu tradičně ve větším a menším formátu za 350 Kč a 1000 Kč jak na webu www.kalendarpromeny.cz, tak ve větších knihkupectvích. Zakoupit jej znamená nejen přispět na dobrou věc, ale také zpříjemnit sobě či blízkým každý měsíc roku 2020 hvězdnými  společníky.

Nadaci Archa Chantal jde výtěžek z prodeje kalendáře i listopadové dražby.  Cíl je jasný: Proměnit neutěšená prostředí dětských zdravotnických zařízení v útulná, přívětivá místa, tak aby se malí pacienti lépe vyrovnali s pobytem v nemocnici, zbavili se stresu a překonali odloučení od rodičů. Například peníze z prodeje kalendáře Proměny 2019 daly vzniknout projektu Svět v písku na dětském oddělení v Uherskohradišťské nemocnici, které bude slavnostně otevřeno 9.12.2019.
Kontakty
Oficiální web: https://www.kalendarpromeny.cz/
FB: https://cs-cz.facebook.com/KALENDAR.PROMENY
http://www.archa-chantal.cz/
  


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0339 s