Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 4.3.2024, svátek má Stela 

Hledej na Rozhledně

Statistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13677
Komentářů: 11411


MěřeníRoztančené divadlo Mladá Boleslav bude!

06.10.2020   Aneta Šimonková   Divadlo   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Jsme v Kavárně divadla Studio DVA. Na tiskové konferenci, která oficiálně odstartovala V. mladoboleslavský ročník autorského projektu dvojice Martin &Simek & Tereza Řípová, Roztančené divadlo. Vítěz posledního ročníku, herec Václav Jílek, reprezentoval právě divadlo Studio DVA, tudíž se tisková konference uskutečnila v prostorách jeho domovské scény, kde je také zatím putovní skleněná trofej od VR Glass Design. Kam poputuje tento rok? 
 

               Představeni byli letošní soutěžící páry, mezi nimiž se objeví reprezentanti jednotlivých divadel: Lenka Vlasáková (Divadlo Palace), Monika Sommerová (GOJA Music Hall), Veronika Bajerová (Městské divadlo Mladá Boleslav), Michal Slaný (divadlo Studio DVA), Filip Březina (Městská divadla pražská) a Matěj Vejdělek (Městské divadlo Mladá Boleslav). Každý pár si tak jako v předešlých ročnících vylosoval jeden standardní tanec a jeden latinskoamerický tanec, na něž budou muset do konce listopadu natrénovat dvě různé taneční show, plus společnou úvodní choreografii.

               Exklusivní finálový galavečer, tedy vyvrcholení celého ročníku, proběhne v sobotu 28. 11. 2020 od 19:00 na prknech Městského divadla Mladá Boleslav. Slavnostním večerem provedou diváky Světlana Witowská a Petr Mikeska a celý večer bude doprovázen živou hudbou kapely Gin in jam Jakuba Žídka. V porotě letos usednou například herečka Veronika Khek Kubařová, která je účastnicí prvního ročníku Roztančeného divadla v Mladé Boleslavi a vítězkou televizního pořadu StarDance, či zpěvačka Martina Partlová. Diváky tak čeká opět neopakovatelný večer nabitý zpěvem a tancem a především zábavou. Letošní V. ročník nese podtitul „V rytmu české energie“, tudíž budou znít známé české hudební hity. Vstupenky jsou v prodeji na www.mdmb.cz či na pokladně divadla.

               Na konci večera budou vyhlášeni dva vítězné páry – pomyslné druhé místo je vítěz tipovací online soutěže (hlasovat pro favorita je možné na oficiálním webu projektu: www.roztancenedivadlo.cz). Hlavním vítězem bude opět vítěz vybraný porotou v rámci včera. Pro více informací můžete sledovat sociální sítě projektu (Instagram, Facebook či Youtube), kde budou zveřejňovány příspěvky ze zákulisí a příprav projektu.

               Generálním partnerem projektu je &SKO-ENERGO a.s. a spolupořadatelem je již tradičně Městské divadlo Mladá Boleslav. Autorem a organizátorem projektu jsou Taneční kurzy Martina &Simka & Terezy Řípové s.r.o.Zdroj: KM Agency
 

 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0365 s