Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 7.6.2023, svátek má Iveta a Slavoj 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 520
Publikovaných článků: 13455
Komentářů: 11382


MěřeníTIPY na knižní dárky s dopravou ZDARMA

25.11.2020   redakce   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Až do 6. 12. platí akce "dopravné zdarma" na všechny knihy e-shopu Literární strom. Stačí v pokladně  použít kupón VANOCE. Platí pro všechny knihy ve slevě, včetně balíčků!

Jaké knihy si zde můžete objednat? Romány, povídky a dětské gamebooky.Příklady dvou knižních balíčků (každá kniha lze koupit i samostatně):


3 romány pro ženy

Kráska přichází je historický román ze starověkého Egypta o dívce, která se přenese v čase, aby se mohla setkat a lépe poznat svou oblíbenou postavu z historie, královnu Nefertiti.

Jen jeden svět je eroticky zabarvený román s ezoterickou tématikou a kriminální zápletkou. Jogínka Bianka si občas povídá s mrtvými dušemi. Jednou předpoví svému klientovi smrt - a k ní pak opravdu dojde. Jenomže ona sama je ze zabití podezřelá!

Můj svět v tobě je psychologicko-ezoterický román o chlapci, jehož vize snad mohou zachránit ztracenou dívku. O tom, že naděje umírá poslední a andělé možná existují, v mysli dětí určitě! Volné pokračování Jen jeden svět. Stejní hrdinové, nový příběh.

Základní cena balíčku: 707 Kč
Nyní sleva: 499 Kč + poštovné zdarma 
 

 


Gamebook pro děti a 2 knihy pro ženy s rodinnou tématikou 

Můj svět v tobě je psychologicko-ezoterický román o chlapci, jehož vize snad mohou zachránit ztracenou dívku. O rodičovské lásce a naději, která nás vždycky drží na nohou. O andělské pomoci, která přichází, i když v anděly nevěříme (děti ovšem ano!).

Přežít svou smrt je srdceryvný příběh dvou sester, jejichž životní cesty se nečekaně rozdělily, aby se po letech zase spojily. Kdo byla mlčenlivá Anna a proč Lucie utekla z domu, aby se po letech zase vrátila?

Kdo zachrání planetu? je gamebook pro děti od 9 let. Parta dětí se učí starat o přírodu a přitom se dozvídá mnoho zajímavostí. Každý dvoulist obsahuje na levé straně příběh a na pravé obrázek s úkolem, který je třeba vyřešit, než lze pokračovat v četbě. 

Základní cena balíčku: 626 Kč
Nyní sleva: 399 Kč + poštovné zdarma Každá kniha lze koupit samostatně! V nabídce jsou i další knihy. Autoři: Renata &Sindelářová, Adriana &Sindelářová, Radka Zadinová, Táňa Kubátová a Tomáš Lojek (zastupuje čtení pro muže).
 

Ukázka dvoustrany gamebooku Kdo zachrání planetu? Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0319 s