Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 29.2.2024, svátek má  

Hledej na Rozhledně

Statistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13677
Komentářů: 11411


MěřeníPrávě probíhá festival zdravého saunování Sauna Herbal Cup. Užijte si ho i vy

25.11.2022   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Zúčastněte se již sedmého ročníku festivalu a mistrovství světa ve zdravém saunování, přírodních rituálech, relaxačních herbal ceremoniálech a originálních peelingových procedurách v Aquapalace Praha.  Festival Sauna Herbal Cup představí ve finále účastníky z 8 zemí světa. Akce probíhá do 27. listopadu v největším Saunovém světě v České republice a nabídne to nejlepší ze světa relaxu a saunování pro všechny fanoušky pravidelného prohřívání.

Největší festival a zároveň mistrovství světa ve zdravém saunování a relaxačních ceremoniálech představí čtyřdenní bohatý program v podání finálového utkání 20 špičkových saunerů z celé Evropy. Hlavním cílem této akce je vrácení přírody do saun v podobě bylinných esencí a vykuřovadel. Návštěvníci se můžou těšit na silné přírodní výluhy, očistné metličky, voňavé čaje a koření. Tato jedinečná mezinárodní událost je pořádaná v největším Saunovém světě v České republice a nabízí všem návštěvníkům velký prožitek ze saunování. 

Saunový svět v Aquapalace Praha

Saunový svět Aquapalace Praha nabízí celkem 18 prohříváren s různými stupni vnitřní teploty i intenzity saunového zážitku, ze kterých si vybere opravdu každý. Kromě krytého areálu je k dispozici i venkovní zemní a srubová baňa a rozsáhlá zóna s ochlazovacími bazénky i lehátky. Navštivte největší Saunový svět v České republice a užijte si relax a pohodu v průběhu festivalu.

Doprovodný program

Součástí festivalu je i bohatý doprovodný program v Saunovém světě Aquapalace Praha, který se bude odehrávat v mobilních saunách a speciálních stanech. Přinese pohled na tradiční a netradiční přístupy v saunování, žhavé novinky a trendy. Vyzkoušejte oblíbené metličkové procedury, kouřové rituály, muzikorelaxaci a zajímavé workshopy v Aquapalace Praha.

Víkend patří finalistům

Sobota bude ve znamení velkého finále soutěže jednotlivců a zároveň i vyvrcholením mistrovství v saunových ceremoniálech. V neděli se můžou návštěvníci těšit na bohatý doprovodný program v Panorama Sauně, srubové či zemní banii.
Bližší informace i vstupenky na festival najdete zde: www.aquapalace.cz

 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0241 s