Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 2.3.2024, svátek má Anežka 

Hledej na Rozhledně

Statistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13677
Komentářů: 11411


MěřeníCaroline Mitchell, Tiras Verey: Poselství draků

19.02.2023   Renata Petříčková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Milujete draky a dračí energii? Pak jsou pro vás tyto karty ty pravé, protože autorka je skutečně odbornicí, která se umí nořit do neskutečných hloubek. Ilustrace jsou ostré, řízné a plné pohybu. Texty poetické, dračí a lehce ezoterické.„Můžeš svou práci milovat, ale práce tě neurčuje jako bytost; potřebuješ také prostor být sama sebou…
Tento jemný a zároveň velmi mocný drak je opravdovým strážcem všech léčitelů na Zemi. Propojuje nás zvláště s těmi, kteří pracují s energií. Připomíná nám, že i když nezůstáváme jen u slov a plníme své sliby, musíme dbát i na to, co nám říká naše vlastní nitro. Nejsme bezednou zásobárnou energie a občas ji prostě potřebujeme dobít.
Drakovo poselství je: Jsem strážcem všech léčitelů a léčitelek. Jsi bytost s úžasným léčitelskými schopnostmi a můžeš pro Zemi vykonat mnoho dobrého. Jsi také světlem a pochodní, kterou mohou ostatní následovat. Abys to však mohla a mohla jasně zářit, musíš se nejprve podívat na stíny, které na tebe číhají ve vlastním nitru.
Věnuješ spoustu energie ostatním, ale na sebe zapomínáš…“
Tak třeba právě toto vám dračí karty sdělí.
U celého příběhu karet můžete mít stále na vědomí cestu autorky k drakům. Nebyly jí příjemné a trvalo dlouho, než k nim skutečně našla cestu. Ve svém jasnozřivém zjevení uprostřed lesa za ní přiletěli a zanechali jí v rozpoložení plném různých informací a jak ona říká „instrukcí“, které později zpracovala do této karetní sady.
Najednou věděla, jakým způsobem karty vytvořit.

DRAČÍ KARTY: Malá dračí encyklopedie
Milujete-li symboliku draků, pak vás velmi potěší úvodní části knížky, která je takovou malou encyklopedií symboliky draků. Jejich archetypu, částečně i historie, jednoduše, máme možnost se dokonale naladit na to všechno, co draci pro symboliku představují.
Pak mnohem snáze pochopíme i to, co nám jednotlivé karty říkají.

Je rozdíl karty vnímat – a jen číst
Právě tady jsem vnímala rozdíl. Pokud jsem úvodní část neměla přečtenou, měla jsem pocit, že čtu velmi dobré výklady, informace v knížce, že to má i jistou jinou atmosféru. Ale ve chvíli, kdy jsem se naladila i na to prvotní nadšení pro draky, na tu  jejich symbolickou moudrost, pak karetní sdělení zvážnělo a stalo se pokornější. Jednoduše lépe vniknete pocitově do karet. I když  jejich informační hodnota zůstává stále stejná.

A tak doporučím karty i těm, kterým se draci pouze líbí a nechtějí se nořit do složitosti jejich odkazu.
Jako běžné, hezké a odlišné karty pro běžné výklady se Poselství draků hodí také!

O autorech: Text napsala Caroline Mitchell, tlumočnice dračích poselství a průvodkyní, tarotovou mágyní, pracuje s reiki a posledních patnáct let se nejvíce věnuje zkoumání dračích energií.
Ilustrace karet vytvořil Tiras Verey, vystudovaný grafik a mísil v nich mnoho uměleckých metod a technik, od realistického portrétu tužkou po digitální fantasy umění.
Vydalo nakladatelství Synergie, 2022, www.synergiepublishing.com
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0217 s