Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 3.10.2023, svátek má Bohumil 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 521
Publikovaných článků: 13532
Komentářů: 11387


MěřeníLEMARKET – poznejte rodinný festival plný poctivých lokálních značek

26.04.2023   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

LEMARKET má po delší době opět jarní edici, tentokrát o víkendu 20.–21. května v hale 17 Holešovické tržnice. Kromě kurátorského výběru lokálních tvůrců bude na místě i spousta aktivit pro celou rodinu a řada překvapení.
 

Moderní tržiště lokálních značek tento rok slaví 10 let svého fungování. „Hlavní oslava nás čeká na tradičním vánočním marketu, trochu jinak jsme se ale rozhodli pojmout už jarní akci,” říká Elena Janota, zakladatelka LEMARKETU, a dodává: „Podtitul RODINNÝ FESTIVAL nese nadcházející LEMARKET z prostého důvodu – počasí na konci května přímo vybízí k trávení času venku, a tak se kromě vnitřních prostor haly 17 přesuneme i ven, kde bude připravena malá tradiční pouť plná kolotočů, her a dalších aktivit, které si společně užije celá rodina. Ke každé správné pouti navíc patří cukrová vata a všechny děti ji od nás dostanou ke vstupu zdarma. I ve venkovní zóně ale kurátorujeme každou složku a dbáme na kvalitu i estetiku.”

Hala 17 Holešovické tržnice je pro LEMARKET nový prostor. Budova nabízí dvě členitější patra, přičemž ve spodní části se usídlí mimo jiné LEMARKET bar ve spolupráci s vybavením pro obchody a kavárny JISKRA design, samostatná místnost ve vrchním patře pak bude pod taktovkou designového concept storu Ones. Již tradičně na místě nebude chybět občerstvení od vybraných lokálních podniků, jako je káva Onesip coffee či limonády Herbert sirupy.

Mezi potvrzená jména patří např. doplňky do domácnosti EN TEN TY KY, parfémy Oraculum, svíčky Perfumed Prague, přírodní líčidla Fraela, šperkařky Eliška Lhotská a Maria Kobelova, originální brýle Optiqa, keramika Výpečky či JINAD studio, slovenská svítidla Nuuk Lamps, kosmetika JAGAIA nebo módní značky jako MARNA a ONEDAY. Značky tvořící primárně pro děti budou reprezentovat např. kartonové rakety Božácký, Jana Stejskalová se svými vlněnými doplňky, dřevěné dekorace Evi & Eri či závěsná písmena Lunamies. Seznam všech tvůrců je uveden na webu LEMARKETU.
_____________________
LEMARKET je moderní tržiště, které objevuje a představuje lokální tvůrce a projekty. Návštěvníkům nabízí příležitost seznámit se s novými značkami a setkat se s jejich autory. Dbá na kurátorovaný výběr, příjemnou atmosféru, estetické prostředí, a hlavně na široký záběr značek od šperků, módy, kosmetiky, doplňků do bytu či dekorací až po dětské oblečení a hračky, poctivé delikatesy, papírenské skvosty nebo potřeby pro čtyřnohé kamarády. Kromě samotného marketu podporuje LEMARKET malé lokální značky na jejich cestě za úspěchem prostřednictvím projektu LEMARKET studio.

Sledujte tyto stránky, ať vám nic neunikne:
www.lemarket.cz
www.instagram.com/lemarketcz/
www.facebook.com/LEMARKET.cz/

Zdroj: 2media.cz

 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0558 s