Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 21.2.2024, svátek má Lenka 

Hledej na Rozhledně

Statistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13677
Komentářů: 11411


MěřeníJe to opět tady! Přichází svátek saunování Sauna Herbal Cup v Aquapalace Praha

13.11.2023   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Velké finále již osmého ročníku festivalu zdravého saunování, přírodních rituálů, relaxačních herbal ceremoniálů a originálních peelingů, proběhne již 23.-26. listopadu v Aquapalace Praha, v největším Saunovém světě v ČR. Ukázky umění těch nejlepších a finálního klání Mistrovství světa Sauna Herbal Cup 2023 se zúčastní 24 špičkových saunérů z celé Evropy.
 

Chtělo by to prohřát tělo, že? Tak se oddejte těm nejlepším ceremoniálům, které nabízí saunování. Opět máte jedinečnou příležitost vyrazit na zážitek z toho nejlepšího ze světa relaxu a saunování. Zúčastněte se největšího festivalu a zároveň Mistrovství světa Sauna Herbal Cup 2023 a vychutnejte si zdravé saunování, relaxační ceremoniály a celý čtyřdenní bohatý program za účasti těch nejlepších sauna masterů z celé Evropy. Návštěvníci se mohou těšit na ukázky umění jednotlivých saunérů vytvořit ve svém představení tu správnou show, příjemnou atmosféru za pomoci hudby, speciálního osvětlení, netradičních vůní i nápaditých peelingů. Nebudou chybět silné přírodní výluhy, očistné metličky, voňavé čaje a koření.

Bohatý doprovodný program v Saunovém světě, který se bude odehrávat v mobilních saunách a speciálních stanech přinese pohled na tradiční a netradiční přístupy v saunování, žhavé novinky a trendy. Vyzkoušet budete moci i oblíbené metličkové procedury, kouřové rituály, muzikorelaxaci a zajímavé workshopy. 
 
Saunový svět v Aquapalace Praha 
Saunový svět Aquapalace Praha nabízí celkem 19 prohříváren s různými stupni vnitřní teploty i intenzity saunového zážitku, ze kterých si vybere opravdu každý. Kromě krytého areálu je k dispozici venkovní zemní a srubová baňa, letošní novinka ZEN sauna a rozsáhlá zóna s ochlazovacími bazénky i lehátky. To vše si můžete užít samozřejmě i mimo svátek saunování.

Více informací a vstupenky na Sauna Herbal Cup 2023 naleznete ZDE.


 Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0273 s