Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 16.10.2021, svátek má Havel 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13125
Komentářů: 11265


MěřeníČSSD – Mama I´m Coming Home

28.04.2005   Radek Dolanský   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Při současné politické krizi (a složení staronové vlády její konec neznamená) se potvrzuje čím dál zřetelnější fakt, že se lidovci ani po patnácti letech nedokáží postavit na vlastní nohy. A pokud přece jen ano, jejich chůze je křivolaká. Není divu, že hledají oporu u starých známých. Ne snad přímo u mámy, ale u dlouholeté macechy.

V posledních týdnech jsme se stali svědky boje o moc nejen ve Vatikánu nýbrž i v České republice. Zatímco v Itálii se předpokládá, že se pro opojný, finančně jištěný pocit moci čertu upisovat nebudou, u nás to čpí již dlouho čertovinou. V roli pekelníků zde vystupuje KSČM.
Větší nebezpečí nežli čert samotný představuje lživá politika lidovců, pro něž KSČM zdaleka není bubákem. Historie se začíná opakovat a my jen můžeme doufat, aby se nezopakovala úplně. I v roce 1948 vše začalo demisí lidoveckých ministrů. Pak jako jediná strana splynula s komunisty v těsném objetí, aby se z nich v roce 89´opět zrodila. Následovala řada výmluv a lží, aby omluvili své setrvání v řadě s komunisty. Lži ve formě nesplněných volebních programů předkládají voličům i nadále.
Nyní dochází k podvodu největšímu na voličích ČSSD, která opět po letech začíná koketovat s komunisty. První kroky byly učiněny a je pouze otázkou času, kdy se tyto dvě strany začnou podporovat bez výčitek. Touha po moci se neštítí ničeho, jak vypráví například komunisty zakázaná Mjačkova kniha "Akochutí moc".
A tak lidovci prozpěvují komunistům do ouška – „Mami, vracím se domů!
Nutno dodat, že koaliční strany, jež se zapřísahaly svým odstoupením, a přesto si nechaly zadní vrátka pootevřená, vědomy si svých pokřivených charakterů, hrají stejně falešnými kartami jako ČSSD. Dle mého názoru neexistuje v současnosti na naší politické scéně rozumně volitelná strana.


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0315 s