Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 11.8.2020, svátek má Zuzana 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 502
Registrovaní čtenáři: 509
Publikovaných článků: 12924
Komentářů: 11145


MěřeníChudáci socialisté

11.02.2006     Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Fakt mají smůlu. Pár měsíců před volbami, a je stíhá jedna aféra za druhou. Nejdřív Gross. Na byt si vypůjčíl, peníze chtěl poctivě vrátit, ale dlouho ho mořili otázkami, kde ty čtyři miliony získal, až ho dohnali k rezignaci.

Pak poradce premiéra Paroubka Doležal.

´Ti šmejdi novinářský a jejich sktryté kamery! Natočili ho jak si říká o "pět v českých" a udělali z toho aféru Unipetrol. Přitom se nejednalo o žádost o úplatek, ale jen o heslo v komunikaci. Premiér ho odvolal. Jak mohl vědět, že už v minulosti byl Doležal odvolán z postu ředitel kulturního zařízení ve Velkém Meziříčí za zdefraudování 300 tisíc?

Do toho ministr zemědělství Zgarba.

„Hnůj a žumpa!“, teď už se ale Paroubek doopravdy rozčílil. Bohužel ne na Zgarbu, který prý šmelil s pozemky restituentů, a nakonec taky musel rezignovat, ale na ty čmuchaly novinářký.
Ty hyeny neušetřily ani ministra zdravotnictví Ratha! Natočili, zase skrytou kamerou , jak si jeho poradkyně Klimovičová říká o třímilionový úplatek. To víte, že to chtěla pro sebe a ne pro svého šéfa! Hanba! Však se s ní taky Rath rychle rozloučil...

A teď zaese Michal Kraus se svou kakaovou aférou!

Nic nepomohlo jeho vysvětlování, že naletěl podvodníkovi. Za celých pět let to ten chudák neprokoukl. A teď ho navíc začala vyšetřovat finanční policie z podezření pro praní špinavých peněz. “Celá kauza je politicky vyumělkovaná s jediným cílem: poškodit Michala Krause a celou ČSSD!“, hřímal Paroubek, v čemž mu ministr finanací Sobotka soudružsky pomáhal.

Jak říkám, mají fakt smůlu. Ještě že podle Paroubka nemůže nic z toho poškodit pověst sociálních demokratů a odvrátit vítězství v nastávajících volbách. I já tomu věřím. Tenhle národ si přece nenechá na nos věšet bulíky nějakýmí vykonstruovanými aférami zrovna v době, kdy země, sice za cenu nehorázného zadlužení na úkor budoucí generace, začala pod vedením ČSSD, za podpory komunistů, vykazovat konečně dobré výsledky.

Zdroj fotografie: www.nndb.com
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: jakub křivánek - 13.2.2006 - 9:35

a víte, co je na tom všem nejhorší?
... že už je to průměrnému českému voliči celé ukradené. To málo, co nakonec dá o víkendu přednost procházce do volební místnosti před mělkým komatem u televize, stejně půjde volit toho, koho volí vždycky. Že jich řada dala důvěru vldě, která slibovala všem bohatství a dala všem chudobu? No ale voni ti druzí přece taky kradou, ne? Pepa to říkal v hospodě....

Od: anonym - 13.2.2006 - 12:51

Líba Jakubovi.
Už jen tím, Jabube, žes na článek zareagoval je úspěch! Přesvědčil jsi mne, že chytří lidé nebudou v den voleb tupě sedět u televize a že půjdou volit. A to je to hlavní-VOLIT půjdou. Vždyť ti co by nešli volit, dávají svůj hlas komunistům. A že kradou i ostatní? Bodejď by nekradli, vždyď jsme všichni poznamenaní socialistickou výchovou. Ale menší zlo od toho větší , chytrý člověk pozná, i když každá politika je svinstvo.

Od: anonym - 13.2.2006 - 12:54

Dodatek Líba-Jakubovi:Článek mi odešel dřív než jsem ho stačila upravit-omlouvám se.

Od: Stanislav Beránek - 13.2.2006 - 13:03

Já zase budu volit socdem
Na druhou stranu. Ti co se provalují jsou relativně malé ryby. A pkaždé když se přijde na nějaký problém tak dotyčný zmizí v řádech dnů. To je docela příjemná změna nejen proti období vlád ODS, ale samozřejmě i proti období předchozích vlád Zemana a Grosse.I když jsem to v předchozích dobách nedělal tak půjdu k volbám a budu volit ČSSD. Kraus měl svůj kakaový škraloup pět let, ale najednou se těsně před volbami dá odsouzený Rigo na pokání.

Od: jakub křivánek - 13.2.2006 - 21:11

ono ani tak nejde o škaloupy...
Ono opravdu ani tak nejde o to, komu co přišijou. Fakt je, že politická moc vždycky člověka pokazí a že hrabivci tam mají pré. U voleb jde jen o jediný rozdíl. Buď sociální stát, který nikde na světě nefunguje a který nám bere neuvěřitelnou část našich výdělků jen proto, aby nám o měsíc později zase část vrátil, nebo volnější tržní ekonomika, kde se sice musí člověk víc starat sám o sebe, ale aspoň mu z toho, co vydělá, taky víc zůstane. To je rozdíl, který vidím já, a to jsem státní zaměstnanec...

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2020 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0696 s