Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 7.8.2020, svátek má Lada 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 502
Registrovaní čtenáři: 509
Publikovaných článků: 12923
Komentářů: 11146


MěřeníOkořeňte si vztah!

27.12.2006   Kateřina Valášková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Cítíte, že ve vašem vztahu začíná chybět ona zářivá jiskra, na které jste si tolik zakládali na počátku? Jaké koření zvolit, abyste vy i váš partner opět ochutnali tu neopakovatelnou chuť vzrušení a radosti ze vztahu?

Stále to samé, dokola opakující se dny a noci, jako byste žila v nějaké časové smyčce? Všední dny jeden jako druhý, víkendy rovněž? Zřejmě by to chtělo změnu, ale jak na to?

Recept může být až překvapivě jednoduchý. Proč nezkusit něco nového, nebo osvědčeného starého trochu jinak? Vždyť vztah mezi partnery nejvíce utužují společně prožité chvíle a zážitky. Zajděte na nová místa, zkuste dát "normálnímu" průběhu věcí, na který jste již zvyklí, nový plášť, trochu šťávy. Že tím partnera překvapíte? Výborně, dosáhla jste svého cíle.

Co třeba vyzkoušet v České republice stále více se rozmáhající bowling? Sportovní centra se začínají objevovat již i v menších městech a bowling v nich chybí jen málokdy. A věřte tomu, že velkého talentu nepotřebujete. Hlavně se přece chcete pobavit a to tato hra téměř zaručuje.

Máte-li přesto obavy, že byste svými sportovními výkony posloužili spíše k pobavení přihlížejících, můžete s partnerem vyrazit společně například do sauny. Možná vás pohled na nahé partnerovo tělo pokryté drobnými kapkami vody inspiruje k noci plné vášně, i když víte, že pouze na sexu partnerský vztah většinou nestojí.

Dalším místem pro příjemně strávený večer se může stát například čajovna, která se ze své popularity těší sice zejména v zimním období, věřte ale, že své zákazníky najde i v létě, neboť jak je známo, čaj má termoregulační účinky – v zimě zahřeje, v létě osvěží. Většina čajoven se chlubí opravdu bohatou nabídkou černých, zelených, červených i bílých čajů. Pro čajové labužníky má každý čajovník i své speciality. V některých čajovnách lze také ochutnat nejrůznější pochutiny – indické placičky, japonskou směs či všeobecně známé sušené jižní ovoce. Věřte, že čajovna vás mile překvapí svou útulnou atmosférou. Zejména v nastávajícím zimním období se mi večer strávený v příjemném prostředí s teplým nápojem v ruce zdá opravdu velmi vítaný.

Fenoménem dnešní doby jsou obrovské komplexy kin. Nechci vás však zvát na profláknuté komerční filmy, ale na něco speciálního. Většina kin se totiž ve své nabídce chlubí také filmovými kluby, které skýtají opravdové filmové lahůdky. Proč nezkusit nádherné filmové kousky Lynche, Godarda, Bertolucciho, Felliniho či Polanskiho. Neméně poutavé jsou i snímky méně známých zahraničních autorů, s nimiž se ve filmovém klubu můžete také setkat.

Jak můžete i z tak krátkého výčtu možností vidět, zbavit se stereotypu je opravdu snadné a s využitím vaší fantazie však ještě snadnější. Hodně štěstí.


Zdroj obrázku: www.google.com


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2020 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.071 s