Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 30.11.2023, svátek má Ondřej 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 523
Publikovaných článků: 13620
Komentářů: 11402


MěřeníErotické Vánoce ve dvou

20.12.2006   Michaela Wilhelmová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Udělejte si z tradičního večera romantickou chvíli plnou smyslnosti…

Slavíte jedny z prvních společných Vánoc, nebo, naopak, stereotyp již ubíjí vaše nitro? To jistě chcete oslavit netradičně svátky tak, aby jste na ně mohli dlouho vzpomínat.

Štědrý večer začíná večeří. Zkuste místo obrovských kusů kapra naservírovat cizokrajně vypadající menší kousky ryby v míse nazdobené oblohou. Nemusíte kvůli tomu hned kupovat žraloka, stačí si pročíst tradiční kuchařku nějaké jiné země, dát prostor fantazii, nebo podávat jídlo úplně jinak, než je partner zvyklý. Již tímto prvním krokem dáváte najevo, že letošní Vánoce nehodláte začít typickým přejedením, následovaným rychlým rozdáním dárků bez sebemenšího náznaku nějaké atmosféry. Večeře má být sytá, ale ne zase tolik, abyste se oba pod stromeček jen odvalili. K dosycení nachystejte rozličné cukroví, kousky ovoce a jednohubky. Během večera se jimi můžete vzájemně krmit.

K večeři se oblečte neutrálně, společensky, avšak nepříliš vyzývavě. Dívka si může připadat jako navlečená v režném pytli, pod který však hravě skryje krátké sexy šatičky, na kterých bude moci partner oči nechat. S příchodem k svítícímu stromečku shodí dívka horní vrstvu a z šedé myšky se rázem vyklube prvotřídní kočka. Každé naklonění se pro dárek může muži poskytnout úžasný výhled…

V pokoji nerozsvěcejte nic, kromě žárovčiček stromečku a spousty svíček, rozmístěných po celém pokoji. Těch naopak zapalte tolik, aby byly popisky u dárků dobře čitelné a vy jste si nekazili oči. Máte-li aromalampičku, použijte olejíček s vůní dřeva, lesa… Pro vánoční atmosféru můžete nechat doutnat i františka s nepříliš agresivní vůní.

Dárky nechť jsou zabalené pečlivě, ve více druzích papírů, ať nadílka nepůsobí stereotypně. Použijte v obchodě prodávané stahovací mašle. Není nad to, užít si rozbalení krásného dárku.

A co, až bude každý balíček mít svého majitele a v pokoji zůstane pod stromečkem jen slečna v krátkých šatech? Pak by si měl muž pod stromeček dojít pro ten nejhezčí dáreček večera…

Obrázek převzat z: http://www.zelda-infinite.com/files/fanartKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0651 s