Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 15.8.2022, svátek má Hana 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13258
Komentářů: 11310


MěřeníNestabilní festivalová planeta

22.05.2008   Petr Veselý   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Jestli jste letos náhodou narazili na festival s dosti povědomým názvem vězte, že se nejedná o plagiát či pouhou trapnou napodobeninu. Planet Festival je dalším názvem, pokračovatelem či odnoží v řadě festivalů počínaje Lucky People Planet Open Air Field, pak Planet of Love, Love Planet, atd. Nicméně i přes nejasnosti nebo občasné zkrachovaní projektu, je stále seznam potvrzených interpretů lákavý nejen pro hudební fajnšmekry.

Mnozí z vás jistě zažili poslední variantu. První ročník Love Planet uspořádaný na letišti v Táboře byl naprosto geniální a přilákal desetitisíce lidí. Všichni uvítali žánrovou rozmanitost s jemným přídechem elektra. Ovšem vystoupení lidí jako Nick Cave a Apocalypticy dávalo na tyto drobnosti zapomenout. Většina lidí včetně mě se díky tomu na další rok těšila a zajistila si lístky už s předstihem. Bohužel přesun druhého ročníku festivalu do hlavního města Prahy znamenal i jeho konec. Je to jako byste se stěhovali ze super zařízeného 3+1 do plesnivé garsonky. Většina lidí se proto radši rozhodla své lístky prodat.

Přes veškeré peripetie jež má festival za sebou se letos ukazuje s novým názvem, starým místem a lákavým programem. Začněme od začátku, tedy názvem. Nečekejte žádnou velkolepou invenci a shánějte se po lístkách na akci s názvem Planet Festival. Opět se vrací na tu skvělou louku aeroklubu Tábor o jejíž kapacitě již zmínka padla. Dá se předpokládat, že se areál opět zaplní k prasknutí.

Můžete mít sebelépe zajištěný festival, ale bez dobrých jmen jste odsouzeni k zapomnění. Na tomto místě je nutno uvést ty nejzajímavější interprety a nějaké užitečné informace.
Planet Festival proběhne 13. a 14. června v aeroklubu Tábor a vystoupí na něm například Bad Religion, Front 242, Beatsteaks, Kosheen, I am X, Zion Train, Ed Rush, Shy FX, Sunshine, Tata Bojs, Khoiba, Skyline, 100°C, UDG, Bow Wave nebo Please the Trees, dohromady tak více než 40 kapel.
Lístky do 31. května stojí 790 Kč a do 12. června 890 Kč. Předprodej probíhá v síti Ticketpro. Na místě si budou moct návštěvníci koupit dvoudenní lístek za 1 050 a sobotní lístek za 790 Kč. V ceně vstupenky je zahrnuto stanování ve stanovém městečku.


Zdroj foto: www.planetfestival.cz
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0281 s