Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 28.11.2023, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 523
Publikovaných článků: 13617
Komentářů: 11402


MěřeníLéto je tu. Nechcete sukni? Noste kraťásky!

25.05.2009   Michaela Wilhelmová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Móda městská i na výlet, pohodlná i odvážnější. Nahlédněte s námi pod pokličku letošním trendům dámských kraťasů.

Zdá se, že unisexová džínová móda z pultů butiků hned tak nezmizí. Důkazem toho je i součást kolekce letošního léta, která na ně opět nezapomíná. Zároveň ještě ze zkrácených kalhot nemizí ani rádoby ošoupaný dekor. To čistě bílé kraťásky padnou jen na městský život. A to si raději v autobuse ani nesedejte a běda se kdekoliv opřít! Také postavy je do nich třeba mít více "na míru". Bílá barva nezužuje a padne jen někomu.  

Pokud se za své nohy nestydíte, můžete je vystrkovat světu na odiv v optimisticky laděných zelených kraťasech s páskem. Hodí se pro dny, kdy se teplota vyšplhá nad 25 stupňů a jako ideální obuv k nim můžete zvolit botky jak páskové, tak žabky. Někomu možná sednou i s lehčími teniskami.
Nejen těhotným se možná zalíbí trochu pozapomenutý kult lacláčů. Hodí se na většinu postav a široké užití také nezapřou. Jen ve společnosti s nimi moc nepochodíte.  

Výletnický model se s dobře zvoleným vrškem dá užít i do města. Nemusíte se díky tmavěhšímu dekoru bát o každý flíček a klidně si tu a tam vychutnejte krásy architektury v sedě na prastarých schodech, či lesní tichou atmosféru na pařezu mezi mechy. Patří k dobré volbě na aktivnější dovolenou.
To druhý model fandí sportovkyním. Bílá barva přímo volá na kurt či do posilovny. Monotyp zpestřují barevné proužky, které působí ladně a živě zároveň. Jako jedny z mála zde vybraných mají i větší volnost velikostí v pase - stačí zatáhnout za šňůrku, a jsou vaše!

Zdá se, že podle značky 4U letos opět poletí pistáciově zelená. Již druhé kraťasy tomu alespoň nasvědčují. Pro sportovnější typy či ty dámy, které nechtějí nechat okukovat svá stehna, jsou tu delší varianty s možností stažení nohavic více k tělu.
A naopak pro slečny a ženy, hledající terénní alternativu nabízející volnost pohybu a zároveň pocit, že kalhoty hned tak nezničíte a ještě si opálíte stehna, je tu model poslední. Pokud by vás zajímaly ceny, pohybují se od 600 do 1600 korun.

Kraťasy 4U Store -  www.4ustore.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0206 s