Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Vyhrajte s Rozhlednou tři Cesty za slávou - FAME!Úvodník: Jsou mladí, talentovaní a milují hudbu i tanec. Světoznámý trhák FAME (Sláva) vychází na DVD! V redakci pro vás máme tři připravená. Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky a mohou být právě vaše!

Článek:

Příběh vytrvalosti, odhodlání i prvních lásek plný muziky a skvělého tance čeká na tři z vás! Jak DVD FAME získat? Stačí odpovědi na tyto tři otázky poslat na redakční mail soutez@webmagazin.cz nejdéle do státního svátku 28. září 2010 a těšit se na výhru. Připiště i korespondenční adresu, ať máme kam výhru zaslat. Výherce uveřejníme na Rozhledně do týdne od skončení soutěže a cenu zasíláme automaticky hned po losování.

A jaké že jsou tři otázky?

1. Kdo je režíruje snímek Fame z roku 2009? Asher Book / Kevin Tancharoen / Stephen King

2. Kde se snímek hlavně odehrává? Na prestižní umělecké škole / Na uměleckém letním táboře / Na ulici 

3. O co jste mohli na Rozhledně soutěžit v minulé soutěži? O trička s nápisem webmagazin.cz / O lístky na megashow Heleny Vondráčkové a dalších umělců / O knížky z nakladatelství Fragment

Držíme vám palce!

A na co se můžete ve filmu těšit? Citujeme z csfd.cz: Remake slavného filmu z roku 1980. FAME (Sláva) představuje talentovanou skupinu zpěváků, tanečníků, herců i umělců během čtyř let na střední škole hereckých umění, kde se scházejí studenti z veškerých společenských postavení a mají tak šanci prožít své sny a dosáhnout skutečné a trvalé slávy... která přichází jen s talentem, oddaností a tvrdou prací. Film také souvisí se vším ostatním, co ke střední škole patří - bouřlivý čas školních úloh, hlubokých přátelství a nadějných romancí. Jako každý student, který usiluje o svůj okamžik ve světle reflektorů potřebuje k tomu, aby uspěl, vrozený talent a tvrdou disciplínu. S láskou a podporou přátel a dalších umělců zjistí, kdo z nich dosáhne slávy.

Foto: SPI film 01.09.2010 - redakce