Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Michal Prokop s kopou let a čtyřmi navícÚvodník: Zpěvák Michal Prokop oslavil 64. narozeniny letos již v srpnu, ale koncert k té příležitosti chystá až v prosinci. Narozeniny tak oslaví v rámci vánočního koncertu, který se po čtyřech letech výjimečně uskuteční opět ve velkém sále pražské Lucerny. Název koncertu „Už mi bylo šedesát a čtyři ...“ je inspirován textem Pavla &Sruta z jedné ze skladeb comebackového alba Poprvé Naposledy s názvem 64. Na koncert, který se uskuteční 13. prosince, pozval Michal Prokop svou kapelu Framus Five a celou řadu hostů! Vstupenky v sítích Ticketpro.

Článek: K dalšímu návratu s vánočním koncertem do mekky československého rocku velkého sálu pražské Lucerny vedly Michala Prokopa i organizátory dva hlavní důvody: letošní Prokopovy narozeniny a kapacita sálu. Michal Prokop letos oslavil 64. narozeniny. I když byly nekulaté, mají symbolickou číslici v pořadí. Odkazuje na ní &Srutův text písně „64“ z comebackového alba Poprvé Naposledy.

„Věřím, že to nebude obyčejný mejdan samej fór, ale že dokážeme dát pro naše příznivce opět dohromady neopakovatelný koncertní program. Už na něm pracujeme a přizvali jsme ke spolupráci celou řadu hostů.“, vysvětluje Michal Prokop, co je možné očekávat od koncertu.

Podle organizátorů byla jedním z hlavních důvodů pro výběr Lucerny kapacita jejího velkého sálu. „Koncerty Michala navštěvují lidé napříč generacemi a ti starší uvítají vstupenky na místa k sezení, kterých Lucerna poskytuje dostatek.“, vysvětluje organizátor akce David Gaydečka z agentury Joe´s Garage.

Koncert Michala Prokopa s Framus Five a hosty se uskuteční v pondělí 13.12. ve velkém sále pražské Lucerny. Vstupenky jsou od tohoto týdne k dostání v síti Ticketpro.

MICHAL PROKOP, FRAMUS FIVE & hosté
Už mi bylo šedesát a čtyři …
Vánoční koncert u příležitosti 64. narozenin

pondělí 13.12. velký sál, Lucerna, Praha
start: 20h

zdroj fotografií www.big-bat.blog.cz; www.wareznet.cz
23.10.2010 - redakce