Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Vyhrajte 3 zbrusu nová dvojDVD Mňágy s muzikou i kultovním filmem!Úvodník: Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky a exkluzivní 2DVD skupiny Mňága a Žďorp s profi záznamem koncertu, 28 klipy a v Čechách vůbec poprvé na DVD vycházejícím kultovním filmu Mňága: Happy End může být vaše!

Článek:

"Použili jsme devět kamer, z toho dvě statické. Je to hodně živý záznam, obrazově i zvukově. Nic jsme nedohrávali ani nepřehrávali, když to má být live, tak ať je to live! Postprodukce trvala půl roku a výsledek je luxusní," říká o nahrávce Petr Fiala, muzikant a frontman Mňágy. Nahrávka vznikla pod hlavičkou Surikata Records. Jde o záznam koncertu z Lucerny, ale těšte si i na 28 klipů!

Krom rozsáhlé audiovizuální produkce vás na druhém DVD čeká i výše zmíněný kultovní film Mňága - Happy End neméně populárního režiséra Petra Zelenky. 

Tři DVD na vás již čekají v redakci Rozhledny, stačí zaslat odpovědi na tyto tři otázky:

1) Jakého žánru je snímek Mňága - Happy End? Drama / Hudební komedie / Melodrama

2)  Za kolik korun se nové 2DVD prodává? 199,- / 299,- / 480,-

3) Surikata je: hlodavec, blízký příbuzný potkanů / promykovitá šelma / jezevcovitá šelma

 

Odpovědi na otázky zasílejte nejpozději do 21. listopadu na email soutez@webmagazin.cz - k otázkám připište i adresu, ať víme, kam výhru poštou zaslat!

Výherce zveřejníme do týdne od losování na Rozhledně, výhry zasíláme automaticky poštou. 

Pokud se vám na výhru nechce čekat, můžete si jí rovnou také koupit v e-shopu:

http://www.mnaga.cz/shop.php 26.10.2010 - redakce