Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Barokní móda dnes? I v našich obchodech!



Úvodník: Naducané tvary, odhalení výstřihu a hlavně šíje. V baroku je větším prohřeškem, je-li vidět kotník než bradavka. To dnes naštěstí neplatí. Přesto se návrháři opět inspirují v baroku 17. století. Jak to dopadá? Vkusně, moderně - a originálně.

Článek: &Saty jsou nedílnou součástí šatníku každé ženy a je nesmírně důležité rozlišovat různé druhy modelů pro rozdílné příležitosti. Nákup společenské róby není vždy levnou záležitostí, ale v nových modelech z kolekce Baroque značky F&F Black budete vypadat naprosto neodolatelně a přitom vás příjemně překvapí velmi příznivé ceny. Celá kolekce byla inspirována přehlídkovými moly předních módních značek jako Bottega Veneta, Balmain či Marc by Marc Jacobs.

 
Při výběru barvy večerních šatů se zaměřte na bohaté tóny drahokamů a šperků a inspirujte se půlnoční modrou, zlatou, tmavě zelenou, tyrkysově modrou a rubínově rudou, které jsou v nadcházející sezóně velkým trendem. Překrásný večerní look vám vykouzlí jednotlivé barvy v kombinaci s těmi správnými materiály – tedy brokátem, sametem, luxusním saténem nebo metalickými materiály.  


 
Že už víte, jaké akce vás v průběhu podzimu čekají, ale zatím netušíte, co na sebe? Inspirujte se kolekcí Baroque, v překladu tedy baroko, a v letošním podzimu sáhněte po zkrácených kabátcích, objemných sukních, bundě s vycpávkami a zdobením na ramenou nebo moderní verzi klasických šatů do tanečních, které oživí váš celkový look a podtrhnou vaši přirozenou ženskost.  

Výše:
F&F Black šaty 740 Kč
F&F lodičky 370 Kč
F&F černá kabelka s řasením 270 Kč

Níže:
F&F Black šaty 740 Kč
F&F lodičky 370 Kč
F&F černé saténové psaníčko s řasením 270 Kč

 
Zdroj: Lenka Komínková  / www.ffmoda.com 


29.10.2010 - redakce