Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Nová soutěž: Hrajeme o roční časopisecké předplatné!Úvodník: Rádi čtete, ale většina časopisů se vám zdá drahá, nebo jste líní kupovat je pravidelně v trafice? Třem z vás teď může chodit počteníčko přímo domů do schránky!

Článek:

Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky a o čtení máte vystaráno. Hrajeme o 3x roční předplatné v hodnotě 396 korun. Těšit se můžete na netradiční magazín FUNERAL QUARTAL. Stoupají vám vlasy na hlavě hrůzou? Nemusíte být hned příznivce hororu či se chystat na onen svět. V tomhle časopisu si to své může najít každý! Malou tématickou ochutnávku jsme vám připravili přímo sem.

O čem se tedy můžete dočíst? Na své si přijdou příznivci historie (včetně druhé světové války), archeologie, cestování i mystiky. Listováním starších vydání se například dozvídáme,  že povolání hrobníka není zdaleka tak jednoduché, jak jsme si dosud mysleli, projdeme se galerií již téměř zapomenutých pohřebních rituálů, nebo získáte doporučení, na které hřbitovy se máte vypravit, pokud chcete vidět skutečně unikátní stavební kousky barokních mistrů. A plejáda zajímavých informací tím rozhodně nekončí. Dočítáme se i o popravě vlastenců v Kobylisích během 2. světové války, kdy zde bylo zastřeleno 539 vězňů, z toho 76 žen. Místo ale zbývá i pro psychologii nebo třeba mystiku (například Knihy mrtvých). Jak vidíte, záběr je široký. Lupa pohřebnictví toho totiž nabízí mnohem víc, než smrtelníka vůbec napadne...

Jako vždy, své odpovědi posílejte na redakční email soutez@webmagazin.cz a to nejdéle do středy 25. května 2011. Nezapomeňte uvést své jméno a adresu ať víme, kam vám časopis posílat. Výherce uveřejníme do týdne od losování na Rozhledně, časopis začne chodit automaticky. 

 

A nyní již tři jednoduché otázky:

1) Jaké vydavatelství vydává časopis, o který hrajeme? Nápovědu můžete hledat přímo na stránkách časopisu: www.funeralq.cz

2) Kolik korun stojí předplatné časopisu?

3) Soutěžíte s Rozhlednou pravidelně, nebo je toto vaše první soutěž?

     (nebojte se, jde jen o informační otázku, kterou zkazit nemůžete :-)

 

Držíme vám palce!


 
Zdroj: www.funeralq.cz 


20.04.2011 - redakce