Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Charlieho děvče na scénu: Móda 70. let se zase nosí!Úvodník: Nová kolekce Charlie Girl pro nadcházející sezónu Jaro / Léto 2011 se nese v duchu volnosti a skromné elegance. Tento sofistikovaný look, který vás může provázet od rána až do pozdního večera, našel inspiraci v 70. letech – od trojdílných kalhotových kostýmů, jimiž proslula módní ikona Bianca Jagger, až po bohémský styl maxi šatů, které patří mezi klíčové prvky nejnovějších trendů ve světě módy.

Článek: Mezi klíčové prvky kolekce Charlie Girl patří kalhotové kostýmky s vestičkou, rozevláté maxi šaty a rozšířené kalhoty.


  

Co se týká barevné škály, dominují odstíny žluté, světle zelené a světle fialové, svůdnou eleganci pak garantuje bílá a tělová, ideálně v kombinaci s výraznějšími doplňky – stačí vhodně zvolená kabelka či nápaditý šperk. Kvalita zpracování a použité materiály splňují ty nejvyšší nároky, ať již z hlediska údržby, tak především s ohledem na to, že se jedná o modely pro celodenní nošení – převládá krepová bavlna, bavlna s příměsí saténu a hedvábí. Můžete se tedy spolehnout, že v modelu z této jarní kolekce se budete cítit skvěle, i když za sebou budete mít vyčerpávající den.

   

 

Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása a v případě kolekce Charlie Girl to platí dvojnásob. Pokud nemáte příliš odvahy pro experimenty, pak vězte, že klasická elegance je tím správným stylem pro vás. Díky drobným detailům, jako jsou skryté kapsičky či jemné potisky, budete šik a podle nálady můžete kdykoli sáhnout po odvážnějším doplňku či šperku.

                                   

 

  Zdroj: www.ffmoda.com / Lenka Komínková

10.05.2011 - redakce