Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Luxusní dovolená? Prožijte ji na vlnách!Úvodník: Skvostné pokoje, věčné sluníčko, všude voda. Podívejte se, jak vypadají útroby luxusních výletních lodí, na kterých můžete trávit dovolenou i vy!

Článek:
Stále větší popularitě se těší námořní plavby na luxusních výletních lodích - za ceny srovnatelné či nižší než v hotelích v České republice! Nejen evropské pobřeží, ale i lákavé destinace jako USA, Kanada, země Jižní a Střední Ameriky, východní Asie a Středního východu a mnohem více...
 

 

Stačí se dopravit do destinace, ze které loď vyplouvá, a zážitek na celý život začíná. Lodě nabízejí kromě ubytování ve špičkových kajutách a apartmánech a téměř neomezených možností stravování formou all inclusive bohaté možnosti využití volného času a relaxace - od restaurací, kaváren a barů přes sportovní vyžití (fitness, bazény a sauny) až po spa & wellness nebo nákupní centra.

 

Ani mezi stovkami cestujících se nemusíte obávat nedostatku soukromí, protože díky velikosti lodí nikde nevznikají žádné tlačenice a pro každého je k dispozici spousta prostoru. Zapomeňte také na historky o nevolnosti z houpající se paluby, moderní lodě jsou vybaveny technologií, díky níž se loď pohybuje jen nepatrně, což téměř nezaznamenáte.

 

 

Za pobyt s all inclusive stravováním zaplatíte zhruba tolik peněz, jako za běžnou dovolenou u moře! Například za cenu od 10.400 Kč můžete během osmidenní plavby na lodi Costa Magica**** navštívit postupně Savonu, Řím, Palermo, Tunis, Palma de Mallorca, Barcelonu a Marseille. Na palubě si vychutnáte fascinující výhled z panoramatických oken,  bazény se zatahovací střechou a výřivky, speciality italské a mezinárodní kuchyně... ale především třípatrové barokní divadlo Urbino osvětlené lustrem ze slavného muránského skla. Komfort špičkových hotelů a návštěva několik zemí světa během jednoho týdne je tak na dosah ruky.

 

 

Samozřejmostí jsou také služby jako zajištění letenek či pronájmu vozu v cizích zemích. V případě reklamace u cestovní kanceláře poskytuje agentura aktivní asistenci. Ke všem nabídkám jsou k dispozici potřebné informace přímo na webových stránkách a případné dotazy zodpoví tým zkušených cestovních poradců. Za služby neplatíte k ceně zájezdu nic navíc. Ušetřete si tedy starosti a jen si užívejte svou dovolenou!

 

 

Navíc pomůžete dobré věci - z každé uzavřené cestovní smlouvy  přispívá agentura Travel Esprit 30 Kč (s možností navýšení částky) občanskému sdružení Sluneční paprsek MUDr. Pavla Bočka, které pořádá ozdravné pobyty pro děti s různými typy onemocnění. Pro představu o celkovém objemu příspěvků uzavře Travel Esprit měsíčně mimo sezonu cca 150 smluv, v sezoně je jich téměř 500. 

 

 

  Více informací a zdroj: Cestovní agentura www.travelesprit.cz


27.05.2011 - redakce