Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Přílepy - den šestýÚvodník: A je poslední pracovní den. Každý návštěvník jej snadno pozná. Jednak se umělecké práce klubou ke svému zdárnému konci, ale navíc je tempo enormní. Přeje i počasí, to se to dělá. Na louce vládne ruch, místy má už někdo hotovo a jen tak "doťukává".

Článek:
Konečně dojde na seznámení se všemi tvůrci, jejich výtvory a názvy.


(zleva Ines Vejrová "Krášlení", Jaromír Dubský "Klát")(Peter Emich "Dar včel", Pavla Vrkočová "Dneska už mám padla")(Jaroslav Eliáš "Dobrosrdečná včela", František Moravec "Frantův klát", Přemysl Bouška "Včelí Dubai aneb Útulek pro trubce a přelétavé včely")(Nina Máčová "Med", Danica Mészárosová "List", Eliška Raabová "Plásty", Peter Mészáros "Chrlič včel")(Jaroslav Hynek Mácha "Včelí královna", Robert Hořínek "Queen Bee", Radim Němec "Klát")(Ivana Kubíčková "Medonosné květy", &Sárka &Sindelářová "Medová mísa", Antonie Chalupná "Love úl", Alena Broumová "Tady bydlíme", Jana Procházková "Včela nad rozkvetlou loukou", Stanislava Němcová "Včela")
(Lenka Limová - výšivka z rybích šupin, Veronika Nytrová Fialová "Honeywell")
(Jaroslav Davídek "Hodiny se zmatenou včelou", Emil Pejša "Kapka medu", Josef Čermák "Mlsný včelař")
(Václav Somol a Věra Vejsová "Neoklát")
(Lukáš Brom "Pozdrav Minaru Yamasakimu", Vojtěch Hurych st. "Ambrož", Dřevmuž Josef Matějka "Pohlaď a přivoň")(Jiří Javůrek Dračí hůl", Petr Vaculík - tepaná keltská hlava)(Julie Kolocová "Zrození", Jiří Dryml - náš fotograf)
(Zdeněk Košťál - miska, náš zvukař)A zítra? Všechna díla i autoři se přesunou do Botanické zahrady v Praze Tróji. Tady bude vernisáží zahájena výstava, kam může každý z vás zavítat a tu krásu vychutnat.

Pro dnešek se s vámi loučí nefalšovaná včelka Milana Petržilky.Jste srdečně zváni!

(foto Julie Kolocová, Jiří Dryml)   


 


13.08.2011 - Julie Kolocová