Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Dannie, DJ Enemy, Jiří Korn a Vladimir 518 spojili své světy v GrandhoteluÚvodník: Zpěvačka Dannie vydala své debutové album Colors Of Light na podzim minulého roku, a stihla již představit 3 úspěšné singly. Po spolupráci s producenty DJ Wichem, Splitem a DTonatem přichází nyní posílena o zpěváka Jiřího Korna a rappera Vladimira 518.

Článek:
To vše by nebylo možné bez skvělého producenta a DJaye Enemyho, který se spolupráce s touto náročnou trojkou nezalekl. Výsledkem je nový hit Grandhotel.
 
V duchu Grandhotelu by šlapísnička popsat jako luxusní prezidentské apartmá, ve kterém nechybí vodní postel, zlaté kohoutky, ani vířivka se šampaňským připravená na pořádnou párty. Svět, ve kterém se tahle pecka odehrává, je nablýskaným hotelem, jachtou na azurově modrém moři, prvním milionem na vašem bankovním kontě, zkrátka tím nejlepším, co si v živote vůbec toužíte představit.
 
O nezměrných kvalitách Dannie a Vladimira 518, podpořených beatem DJ Enemyho,není potřeba nikoho přesvědčovat. Ovšem to, co v Grandhotelu předvádí Jiří Korn, nelze popsat jinak, než, že to zkrátka "drsně zabil".Jirka v písničče zarapoval Vladimírův text naprosto s přehledem a dokázal tak, že je stále hoden respektu fanoušků všech věkových kategorií.V Grandhotelu rozehrává bezchybné frázování a diamanty svého projevu rozhazuje plnými hrstmi.
 
Písnička Grandhotel vychází, kromě již zmíněné desky zpěvačky Dannie, také na jarním sólovém albu DJaye Enemyho, na kterém budou slyšena taková jména jako James Cole, Moja Reč, Pio Squad, La4, Smack, Plexxo nebo právě vycházející zpěvák Andreas.

K singlu v létě vznikne odvážný videoklip."Chceme mít jistotu, že se nám podaří natočit kvalitní klip, kterej bude korespondovat s představou, s jakou jsme tuhle písničku dělali. Nechceme žádný kompromisy, takže jsme momentálně v procesu výběru nejvhodnější nabídky," prozrazuje Dannie.

 
Více informací na www.danniemusiq.com
 

Zdroj: J. Spring


17.03.2012 - redakce