Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Připravte se na léto: Nová soutěž Rozhledny vás skvěle vybaví na výlety!Úvodník: Nemáte chuť již soutěžit o knížky a vstupenky na kulturní akce? Přichystali jsme pro vás báječnou soutěž o moderní polní láhev, výletní batůžek i zábavu pro děti!

Článek:
Výlety, slunce nad hlavou, vonící louky. Rozhledna vám pomůže letní výlety prožít ještě lépe. Soutěžit můžete o lehký batoh, designovou polní láhev s karabinou a kompasem a také o maličkost, která dobře zabaví vaše děti, až se budete tlačit u okénka ve vlaku - šablonu na obreslování zvířátek.

První místo tedy získává černý batoh přes rameno, druhému náleží láhev a třetí se může těšit na kreativní zábavu pro svá robátka. Soutěž probíhá až do 25. května včetně. Odpovědi na soutěžní otázky posílejte i s poštovní adresou na redakční email soutez@webmagazin.cz. Vylosovaným výhercům zasíláme výhry automaticky poštou, oznámeni budou také zde, na Rozhledně, v rámci rubriky Soutěže.

A nyní již tři otázky:

1) Jak se jmenuje nový projekt, který jsme spustili v rámci rubriky Miniškola na Autorském poli, ve kterém vždy deseti stejnými otázkami zpovídáme spisovatele?

2) Kdo je sponzorem této soutěže?

3) Rozhledna má každé dva měsíce jinou tématickou koncepci, která se odráží hlavně v rubrice Rozhledy. Z minulých jmenujme žurnalistiku, výletnictví, vesmír, apokalypsu a nyní i hry. O čem byste si rádi přečetli vy? Zkuste nám jedním až třemi slovy navrhnout nové téma.


 


30.03.2012 - redakce