Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Na Prahu v červnu zaútočí kubánsko-americký rapper Pitbull!Úvodník: Světoznámý rapper Pitbull (vlastním jménem Armando Christian Pérez), současná hudební senzace, dává do pohybu své současné světové turné s názvem Planet Pit World Tour ke svému nejnovějšímu albu, Planet Pit. Turné jej do České republiky zavane společně s několika speciálními hosty 17. června do Tipsport Arény.

Článek:
Pitbull zahraje všechny superhity, které ovládají taneční parket všech zemí světa: I know you want me, Hotel Room Service, Rain over me, či Hey Baby (Drop it on the floor), jistě zazní i singly kralující všem světovým hitparádám, jako Give Me Everything a International Love (feat. Chris Brown). Turné Planet Pit World Tour přivede k životu mnoho dalších hitovek z nového alba Pitbulla (2011), které podle oficiální zprávy, „spojuje Pitovy rapidně-ohnivé texty s milionovými, doslova miliardovými, beaty.”

Pitbull, připraven na velikou show, se nechal slyšet: “Bude to mimořádně nabitá jízda, která nám dá šanci ukázat celému světu, jak moc nás hudba může spojovat. A hlavně se budeme všichni skvěle bavit.”

Pitbullova hudební historie čítá úctyhodných šest alb a také bezpočet nominací Latin Billboard awards, ve kterých je jedním z nejnominovanějších umělců vůbec. Nedávno Latin Billboard awards vyhrál v kategorii “Latin Digital Download Artist of the Year” (2009). Mnoho jeho singlů se objevilo v nějakých filmech, např. singl Oye je ze soundtracku filmu Rychle a Zběsile 2. Často vystupuje s nejznámějšími hudebními esy, jako jsou Shakira, Enrique Iglesias, Swedish House Mafia, LMFAO, Usher, Jennifer Lopez, Chris Brown a mnoho, mnoho dalších.

Pitbull ukáže Praze svoji “Planetu Pit” 17. června v Tipsport Aréně (HC Sparta Praha, bývalá Tesla Aréna).


Oficiální webové stránky interpreta: http://www.pitbullmusic.com

Facebook event link: https://www.facebook.com/events/302615029804606/

Oficiální videa:
 
Give me Everything: http://youtu.be/EPo5wWmKEaI 
International Love: http://youtu.be/CdXesX6mYUE
I know you want me: http://youtu.be/DnWrWSCoGis
Hotel Room Service: http://youtu.be/2up_Eq6r6Ko
Rain over me feat. Mark Anthony: http://youtu.be/SmM0653YvXU
Rabiosa (Shakira feat. Pitbull): http://youtu.be/gqdFnKcmOHk
One – Your name (Swedish House Mafia feat. Pitbull): http://youtu.be/U_y3G7wgiR8


Zdroj: Dominika Janigova / Fource Entertainment

24.04.2012 - redakce